Новости

Підсумки участі збірної команди авіабудівників України у ХХІІІ Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді

Відповідно до спільного рішення керівних органів Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України і Громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна", у період з 6 по 9 вересня 2018 року в с. Коблеве, Миколаївської області, на спортивних спорудах бази відпочинку та спорту «Парадіз», відбулась  ХХІІІ Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту.

У фінальних змаганнях з семи видів спорту (армспорту, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів, шашок та футзалу) взяли участь 7 збірних команд Всеукраїнських галузевих профспілок.

Право захищати честь авіабудівної галузі вибороли спортсмени – призери ХVІІ-ї Всеукраїнської спартакіади авіабудівників. Всього у заходах Спартакіади були задіяні 28 спортсменів-виробничників з 6 підприємств галузі:

  1. ПАТ "Мотор Січ" (Богуслаєв В.О., Труш М.І.);
  2. ДП "Антонов" та Виробництво ДП «Антонов» (Донець О.Д., Гуска В.П., Коротенко А.І.);
  3. ДП МФ "Артем" (Самокіш М.А., Лєскова Н.М.);
  4. ДАХК "Артем" (Карпенко А.М., Кельїн О.Д.);
  5. ДП "ЗАВОД 410 ЦА" (Ганькевич В.В., Смородін А.Ю.);
  6. ВМЗ ПАТ "Мотор Січ" (Стаднічук О.І., Сіньков Є.В.).

В ході Спартакіади, авіабудівниками було завойовано 3 золоті, 4 срібні та 7 бронзових медалей. В особистій першості призерами Спартакіади стали члени збірної команди авіабудівників України – представники трудових колективів підприємств галузі:

Перше місце:

Лук’янченко Сергій – армспорт (ПАТ "Мотор Січ");

- Василик Михайло – гирьовий спорт (ПАТ "Мотор Січ");

- Звонарьов Геннадій – шашки (ПАТ "Мотор Січ").

Друге місце:

Пержинський Владислав – армспорт (ПАТ "Мотор Січ");

Вєтров Віталій – настільний теніс (ДП МФ "Артем");

Кущ Микола – шахи (ПАТ "Мотор Січ");

Огаренко Світлана – шашки (ПАТ "Мотор Січ");

Третє місце:

Аленичев Артем – армспорт (ПАТ "Мотор Січ");

Петров Валерій – гирьовий спорт (ПАТ "Мотор Січ");

- Каминський В'ячеслав - гирьовий спорт (ПАТ "Мотор Січ");

Захарова Дар’я – настільний теніс (ПАТ "Мотор Січ");

- Хижняк Лариса – шахи (ПАТ "Мотор Січ");

Вєтров Віталій, Захарова Дар’я – настільний теніс (парний розряд);

- Денисенко Юрій, Бабич Дмитро, Єрмак Ігор, Верстунін Арсен, Марущак Михайло, Шестьоркін Станіслав, Павлов Кирило – волейбол (ПАТ "Мотор Січ").

В командних заліках по вищезазначених видах спорту наша збірна команда виборола 2 других та 3 третіх місця.

В неофіційному заліку, за кількістю медалей, збірна команда галузі посіла 2 місце.

Вітаємо спортсменів-представників підприємств галузі з новими спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів на спортивній арені!

Також, відповідно до рішення Президії ЦК ПАУ (постанова від 19.06.2018р. №П-17-1), у ході ведення XХІІI-ї Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, 8 вересня 2018р., в с. Коблеве, на базі «Парадіз» відбулось засідання спорторганізаторів підприємств авіабудівної галузі. Під час засідання відбулось обговорення узагальнених пропозицій від ПО ПАУ щодо змін та доповнень до програми проведення ХVІII-ї Всеукраїнської спартакіади авіабудівників (проведення якої заплановано у червні 2019р.).