Новости

ДП «АНТОНОВ» представив сімейство регіональних пасажирський літаків потенційним замовникам

 

14 вересня 2018 року на ДП "АНТОНОВ" відбулася конференція "Вітчизняні літаки для українських авіаперевізників". Представники ДП "АНТОНОВ" доповіли учасникам заходу – потенційним замовникам, представникам 10 українських авіакомпаній та підприємств-партнерів про сучасний стан програми сімейства регіональних реактивних літаків Ан-148/Ан-158.

ДП  "АНТОНОВ" висвітлило головні чинники, які цікавлять потенційних покупців:

- Підтвердило можливості серійного виробництва, яка забезпечується наявністю літаків в складальному цеху, та гарантованого постачання комплектуючих виробів дочірньою компанією Boeing – AVIALL та підключення ДП "АНТОНОВ" до логістичного ланцюга Boeing.
- Представило лізингову компанію «Montag – Girmes», в особі її власника, яка підтвердила свої наміри та фінансові можливості здійснювати та супроводжувати угоди з фінансового лізингу.
- Представило структуру та схему післяпродажного обслуговування, особливо в частині забезпечення експлуатантів запасними частинами та їх ремонту зі створенням складу запчастин в Києві на території ДП "АНТОНОВ". Склад створюється силами компанії AVIALL з використанням можливостей, стандартів та логістики від Boeing Global Services.

Також учасникам конференції були представлені результати експлуатації літаків АН -148/158, які підтвердили їх конкурентоспроможність як з точки зору надійності, так і витратної складової на експлуатацію. Фахівці підприємства наголосили, що нові літаки "АН" відповідають всім сучасним міжнародним нормам та вимогам до регіональних пасажирських літаків.

За словами Президента ДП "АНТОНОВ" Олександра Донця: "Ми готові завершити складання 10 літаків сімейства за участю наших іноземних партнерів. Ми також запевнили авіаперевізників, що високий рівень післяпродажної підтримки літаків сімейства Ан-148/Ан-158 буде забезпечено".

Інф. ДП "АНТОНОВ"