Новости

Партнерська зустріч з представниками МОП з Данії в рамках проекту « Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»

8 листопада 2018 року в первинній організації ПАУ в ДАХК «Артем», за сприяння ФПУ, відбулася зустріч з представниками Міжнародної організації праці з Данії, в рамках проекту МОП « Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Проект спрямований на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях, зокрема вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навиків учасників ринку праці, зміцнення соціального діалогу.

Представники профспілок зазначають, що гострими проблемами для України залишаються проблеми трудового потенціалу, дешевої робочої сили, масової міграції фахівців за кордон, підготовки фахівців, які вкрай необхідні економіці країни. Залишаються дуже болючими також такі проблеми, як створення гідних робочих місць, а також гідна оплата праці, надійний захист законних прав та інтересів працівників.  

Основне і головне завдання проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» спрямоване на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях, зокрема вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навиків учасників ринку праці, зміцнення соціального діалогу.

В зустрічі брали участь представники від МОП, керівники проекту з Данії та України:

- Міненко Тетяна – Національний координатор проекту;

- Фіголь Андрій – асистент проекту;

- Філіп Нордентофт – керівник відділу стратегічного навчання та розвитку організацій профспілок Данії (LO/FTF);

- Йонас Девантьє – міжнародний радник організації профспілок Данії (3F);

від ПАУ:

- Жугаєвич Ярема – Голова ПАУ;

- Кельїн Олександр - заступник Голови ПАУ і Голова ПО ПАУ в ДАХК «Артем»;

- Чумак Сергій – заступник Голови ПО ПАУ в ДАХК «Артем»;

а також молоді профспілковці:

- Стогній Анна – головний бухгалтер профкому;

- Углянський Дмитро - налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням;

- Гончаров Сергій - інженер з комп’ютерних систем;

- Головатенко Андрій – головний спеціаліст з оргмасової роботи профкому.