Новости

Вітаємо соціального партнера з ювілеєм!

19 листопада голові Наглядової ради Дніпропетровського агрегатного заводу (ДАЗ) Євгену Вадимовичу Морозенку виповнюється 60 років.

38 років з них він пропрацював на ДАЗі, його біографія насичена найяскравішими подіями та досягненнями, пов’язаними у т.ч. з нашим заводом.

               У 1997 році його обрали на посаду голови правління заводу самі агрегатники. В ті часи завод міг припинити своє існування, як це відбулося з багатьма підприємствами країни. Назавжди ім’я заводу зникло б не тільки з історії вітчизняного машинобудування, а й з історії України. Високе почуття відповідальності, неймовірна працездатність і організаторські здібності Євгена Вадимовича не дозволили цьому статися. А оцінка його діяльності висловилася в довірі дніпропетровців, які обрали Євгена Морозенка народним депутатом по мажоритарному округу в самому «робітничому» районі міста.
Уміння дивитися в майбутнє - головна якість державного діяча, яким володіє Морозенко, як вважають багато людей. Турбота про підростаюче покоління, освіту та підготовку кваліфікованих кадрів залишаються в полі зору Євгена Вадимовича з самого початку його діяльності. Численні державні нагороди і посади - свідчення визнання заслуг Євгена Морозенка як талановитого керівника і дослідника. Бути на хвилі нових технологій, в гущі конкурентної боротьби - ось що завжди допомагало йому залишатися в лідерах, а керованому ним ДАЗу - виживати в найважчі часи.
              На посаді голови громадської організації «Відродження Днiпра» Євген Морозенко об'єднав навколо себе однодумців з охорони і відновлення природних ресурсів регіону. Його ідеї втілені в багатьох екологічних проектах.
              Шановний Євгене Вадимовичу!
              Прийміть щирі вітання з 60-річчям!
              З Вашим ім'ям і сьогодні по праву пов'язують розвиток перспективних напрямків технічної думки, формування технократичної школи управління. Ви багато робите для продовження чудових традицій вітчизняного машинобудування, підтримки освіти, захисту навколишнього середовища.
              Бажаємо Вам подальших успіхів, доброго здоров'я і втілення всього задуманого.

Профспілковий комітет

ПО ПАУ в АТ «Дніпропетровський агрегатний завод»