Новости

На ДП "Івченко-Прогрес" відбулося навчання та перевірка знань громадських інспекторів з питань охорони праці

Відповідно до Плану роботи ЦК ПАУ на 2018 рік, пункту 10 Типового положення про порядок проведення навчання представників профспілок з питань охорони праці, затвердженого постановою Президії ФПУ від 28.02.2013 № П-16-12 та на виконання п.8.2.12. діючої Галузевої Угоди авіаційної промисловості України з 27 по 28 листопада 2018 року було проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці громадських інспекторів на ДП "Івченко-Прогрес".

До списку осіб для проходження навчання було включено 11 осіб.

Перед слухачами виступили Ліщинський Станіслав Миколайович – завідувач відділу охорони праці і здоров’я – головний технічний інспектор праці ВА ЦК ПАУ, Плахова Каріна Юріївна - завідувач відділу правової роботи ВА ЦК ПАУ та керівник служби охорони праці підприємства Садовий Олександр Васильович. Тема навчання - сучасний стан охорони праці в Україні і в галузі. Основні положення Кодексу законів про працю України щодо захисту прав працівників у сфері охорони праці. Роль і місце членів Профспілки у комісіях з розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Законодавство України про охорону праці. Останні зміни в законодавстві про охорону праці. Практика вирішення питань охорони праці через галузеві угоди, колективні договори (далі КД). Формування розділу «Охорона праці» в галузеві угоді КД.

Організатори навчання висловили надію, що всі хто пройшов навчання внесуть свій вклад в роботу по управлінню і упередженню ризиками, здійснення профілактичної роботи з порушниками на підприємстві, бо саме аналіз причин порушень дає можливість визначати подальший напрям цієї роботи з охорони праці. Після здачі заліку слухачами лектори висловили побажання керівництву підприємства, керівникам структурних підрозділів і фахівцям з охорони праці проводити необхіду профілактичну роботу з охорони праці у тісній взаємодіїї з громадськими інспекторами.

Слухачі залишилися задоволені лекціями та висловили подяку лекторам та адміністрації і профкому ДП "Івченко-Прогрес", а як побажання проводити таке навчання частіше.

Усім слухачам будуть вручені відповідні посвідчення.