Новости

Відбулися загальні збори Асоціації "Укравіапром"

19 грудня 2018 року, в ГК "Турист", відбулися загальні збори Асоціації "Укравіапром". Вів збори Віце-президент Асоціації - Олександр Суровцев. На початку зборів присутні вшанували хвилиною мовчання Валерія Шмарова, Президента Асоціації "Укравіапром" з 1994 року. Під час зборів обговорили поточну ситуацію в галузі, роботу Асоціації за звітний період загалом.

Одноголосно, на безальтернативній основі Президентом Асоціації було обрано Віктора Попова, Голову правління Публічного акціонерного товариства "ФЕД".

Після обговорення всіх питань порядку денного, перед присутніми виступив новообраний Президент Асоціації "Укравіапром" Віктор Попов. В своїй промові він зазначив, що Асоціації "Укравіапром" потрібно більше зосередитись на питаннях розвитку авіаційної галузі, відстоюванні інтересів вітчизняного виробника тощо. 

Голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич, у своєму виступі привітав Віктора Попова з обранням, побажав успіхів у роботі, підтримки з боку органів державної влади, ДК «Укроборонпром», дієвої співпраці з Профспілкою авіабудівників України