Новости

Дітлахів працівників ДАХК «Артем» привітали з Днем Святого Миколая !

Новорічні свята на ДАХК «Артем» продовжуються для дітлахів. Традиційно, для дітей працівників, що проживають у гуртожитках до Дня Святого Миколая 19.12.2018 року., профспілковий комітет ПО ПАУ спільно з Дитячим будинком культури «Юний артемівець» організували яскраве та чудове святкування. Дід Мороз зі Снігуронькою та керівники гуртків організували ігри та конкурси, на яких дітлахи продемонстрували свої вокальні та танцювальні таланти, а також свою чарівні святкові вбрання.

Чудові враження та святкові позитивні емоції отримали всі учасники свята, а дітлахи отримали солодощі та кондитерські вироби.

До і після свята в фойє гуртожитку дітлахи та їх батьки ознайомились з новими надходженнями до художньої бібліотеки профкому. Деякі вперше записалися та одразу взяли книжки на новорічні канікули.

А в канун свята кожен член ПО ПАУ в ДАХК «Артем», який має дітей віком від 4 до 14 років, за бажанням, вибрав виставу на Новорічних ялинках м. Києва, яку відвідають під час новорічно-різдвяних свят з дітлахами.

Профком ПО ПАУ в ДАХК «Артем»