Новости

На ХДАВП відбулася звітно-виборна конференція

29 січня 2019 року відбулась звітно-виборна профспілкова конференція на Харківському державному авіаційному підприємстві (ХДАВП).

Участь в роботі конференції взяли директор Сергій Задорожний та його заступники,  Голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич, голова первинної організації ПАУ на ДП "Харківський машинобудівний завод "ФЕД" Володимир Тиндік,  голова первинної організації ПАУ на Конотопському механічному заводі ХДАВП Іван Лютий.

На збори були делеговано 125 делегатів,  присутні - 105 делегатів.

Голова профкому Михайло Погорелов відзвітував про роботу комітету на авіапідприємстві за період з 2010 по 2018 роки. Також делегати конференції заслухали звіт про роботу ревізійної комісії.

В ході обговорення звіту профкому всі учасники висловилися за те, щоб визнати роботу профспілкового комітету за звітний період задовільною.

Учасники конференції обрали новий склад профспілкового комітету та голову ПО ПАУ. Переважною більшістю голосів головою ПО ПАУ було обрано Погорєлова Михайла Васильовича.

Керівник авіазаводу доповів про сучасний стан і перспективи роботи на підприємстві, обговорив з колективом нагальні питання.