Новости

Відкрита першість АТ "Мотор Січ" з міні-футболу (оновлено)


З 1 по 3 лютого 2019 року на базі Волочиського машинобудівного заводу АТ "Мотор Січ" відбулася Відкрита першість АТ "Мотор Січ" з міні-футболу серед збірних молодіжних команд підприємств авіаційної промисловості.

З вітальними словами та побажаннями видовищних ігор, в ході відкриття Першості з міні-футболу, виступили заступник директора підприємства Іван Рибачук, голова ПО ПАУ на ВМЗ АТ "Мотор Січ" Євген Сіньков, голова ПО ПАУ на ДП "Антонов" Віктор Гуска, начальник бюро по роботі з молоддю ВМЗ АТ "Мотор Січ" Олександр Гуменюк та завідувач відділу організаційної роботи ВА ЦК ПАУ Дмитро Поляков.

Участь в Першості приймають збірні молодіжні команди підприємств галузі, а саме: АТ "Мотор Січ" (м. Запоріжжя), ВМЗ АТ "Мотор Січ" (м. Волочиськ, Хмельницької обл.), філія АТ "Мотор Січ" - Запорізький машинобудівний завод, ДП "Антонов", ДП "Завод 410 ЦА" (м. Київ) та ДП "Новатор" (м. Хмельницький).

За підсумками спортивних змагань, чемпіоном Першості з міні-футболу стала збірна молодіжна команда АТ "Мотор Січ", яка продемонструвала високу техніку гри та виборола кубок і медалі для спортсменів за 1 місце.

"Срібним" призером Першості стала збірна молодіжна команда ДП "Новатор", яка показала не менш професійну гру та жагу до перемоги.

"Бронзовим" призером Першості стала збірна молодіжна команда ДП "Завод 410 ЦА".

За підсумками ігор кращими стали: Віталій Ємельянов - бомбардир комади ДП "Антонов", Олександр Вараниця - гравець команди ДП "Новатор", Олександр Логвін - воротар команди ЗМЗ АТ "Мотор Січ".

Вітаємо призерів та спортсменів Першості, представників підприємств галузі, із завершенням змагань, новими спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів на спортивній арені!

По завершенню учасники турніру поділилися своїми враженнями. Відео можна переглянути https://www.youtube.com/watch?v=5mGgf_6Ktao