Новости

16-17 квітня п.р. відбулося планове засідання Президії ЦК та ЦК ПАУ

Шановні спілчани! Інформуємо Вас, що 16-17 квітня 2019 року відбулося засідання Президії Центрального Комітету та Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України. Вів засідання Голова Профспілки Ярема Жугаєвич

На початку засідання членам ЦК ПАУ та головам ПО ПАУ були вручені дипломи та почесні грамоти за досягнення кращих результатів в роботі профкомів та  особистий внесок в організацію успішної роботи профкомів – призерів Рейтингу профкомів ПО ПАУ за 2018 рік.

В ході засідання було обговорено ряд питань, в т. ч. про підсумки профспілкової звітності ПО ПАУ за 2018 рік, про зміни у складі ЦК ПАУ та постійних комісій ЦК ПАУ, про підсумки виконання Галузевої Угоди та колективних договорів за 2018 рік та стан укладання КД підприємствами галузі на 2019 рік,  про стан виробничого травматизму і професйних захворювань у 2018 році на підприємствах галузі, про зразок профспілкового квитка ПАУ.

Разом з вищезазначеними були прийняті рішення з ряду інших питань.

В засіданні ЦК ПАУ прийняла участь більшість членів Центрального Комітету ПАУ, голови ПО ПАУ які представляли різні регіони країни.