Новости

Голова ПАУ Ярема Жугаєвич відвідав засідання роботодавців авіаційної промисловості м. Києва

25 червня п.р. відбулося засідання правління Організацій роботодавців авіаційної промисловості м. Києва (ОРА м. Києва).

Відкрив засідання та виступив Голова правління ОРА м. Києва, Голова правління  ПАТ "НВО "Київський завод автоматики"  - Сергій Маляров.

У засіданні прийняв участь і виступив Голова ПАУ Ярема Жугаєвич. Він доповів учасникам про виконання Галузевої Угоди авіаційної промисловості України на 2016-2018 роки на підприємствах галузі в м. Києві.

Зокрема Ярема Жугаєвич наголосив та звернув увагу членів правління ОРАП м. Києва на необхідності:

- активізації роботи ОРА м. Києва щодо формування пропозицій до Державного бюджету України;

- розробки заходів щодо збереження соціальної сфери підприємств;

- залучення молоді на підприємства (показник чисельності молоді серед працюючих на підприємствах м. Києва нижче за середній показник по галузі).

Також виступили Голова Об'єднання роботодавців авіаційної промисловості України – Віктор Салюта, Голова Спільного представницького органу сторони роботодавців на територіальному рівні в м. Києві, Голова Ради Об'єднання організацій роботодавців Федерації роботодавців м. Києва – Андрій Антонюк.

Під час засідання, рішенням правління, до складу ОРА м. Києва було включено Державне підприємство "Спецоборонмаш" (керівник Микита Самокиш).

Також Ярема Жугаєвич вручив керівнику ПАТ "Електронприлад" Вадиму Дробінову диплом за підсумками рейтингу соціально-економічної діяльності підприємств і організацій галузі за I квартал 2019 року.

Участь у засіданні також взяли Олександр Кельїн – заступник Голови ПАУ по м.Києву та Каріна Плахова – завідувач відділу правової роботи ВА ЦК ПАУ, заступник директора дивізіону авіабудування ДК "Укроборонпром" - Володимир Крижановський, керівники підприємств галузі в м. Києві.