Новости

ДСОК ім. Ю.О. Гагаріна ДАХК «Артем» відсвяткував свій 70-ти річний ювілей з поглядом на нові перспективи

20 липня 2019 року в колі дітей, їх батьків, вихованців, друзів, колег, керівників Компанії та профспілкових організацій відсвяткував своє 70-річчя Дитячий спортивно-оздоровчий комплекс ім. Ю.О. Гагаріна Державної акціонерної холдингової компанії «Артем».

Перед святковим концертом «гагаринці» згадали тих хто створив, розвивав та зберіг комплекс, а також тих чия праця дозволила комплексу ще в 1962 році стати одним з кращих в країні, за що йому і присвоїли ім’я Юрія Олексійовича Гагаріна.

З дружніми привітаннями, словами поваги, чудовими побажаннями та підтримкою у майбутньому, а також з врученням подарунків, до колективу звернулися Почесний президент ДАХК «Артем» Станіслав Смаль, голова Первинної організації Олександр Кельїн, голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич,  начальник управління з гуманітарних питань та міжнародної роботи Міськпрофради Людмила Литвин, заступник генерального директора ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» Сергій Коник, друзі та колеги!

Далі діти, колектив вожатих та працівників комплексу провели феєричний концерт для гостей. Після всі направились на святковий «гагарінский ярмарок», де кожен мав можливість прийняти участь у цікавих конкурсах, атракціонах та змаганнях, з призами та смаколиками.

Колектив комплексу на чолі з його директором Григорієм Піхно – «гагаринцем» зі стажем, заслуженим працівником культури України за підтримки Компанії, профспілкової організації, друзів та колег крокує до своїх майбутніх звершень та здобутків для маленьких «артемівцев», киян та всіх українців.

 

За інформацією ПО ПАУ

в ДАХК «Артем»