Новости

Два тижня на морі - заряд позитиву на робочий рік

Під час відпочинку ми завжди вчимося чомусь новому, навіть якщо не сильно проявляємо активність.

Середина серпня – це час, коли половина працівників тільки готуються до відпустки, а половина – вже повернулися. Зустріч з колегами після відпочинку і обмін враженнями приносить певний заряд позитиву, а щоб плавно увійти в роботу достатньо згадати, що ви любите свою роботу і цінуєте тих, хто вас оточує.

Оздоровчий сезон цього року на підприємстві для працівників розпочався у червні і буде тривати до початку вересня. З метою забезпечення працівників ДП «АНТОНОВ» та їх дітей, ПО ПАУ на ДП «АНТОНОВ» на поточний рік були подовжені договори з пансіонатами на морі - на Арабатський стрільці «Меліоратор» та у смт Затока – «Рута» та «Рось», щоб зробити відпочинок різноманітним та більш комфортним. Пансіонат на Чорному морі – «Рось» (смт Затока) був обраний профспілковим комітетом у минулому році на підставі пропозицій профспілчан, за підсумками моніторингу туристичної індустрії України.

Відпочинок на морі дозволяє нам відновити баланс та підняти творчий потенціал, позбутися від стресу, наповнитися силами. Це ще і нагода побути з сім’ю, а для закоханих - хороший шанс перевірити відносини на міцність.

Оздоровча робота профкому на нашому підприємстві доводить, що важливо пробувати щось нове, отримувати різнобічні враження. Тому обрані місця відпочинку мають красиві краєвиди і можливість долучитися до екскурсійних подорожей. Бо нові враження допомагають прислухатися до своїх справжніх почуттів і бажань. Так відпочиваючі на Арабатській стрілці мали змогу відвідати заповідник «Асканія-нова», водолікарню на березі озера Сиваш та гарячі солені гейзери, а у смт Затока - мали нагоду ознайомитися з історичним комплексом у Білгород-Дністровську, Акерманську церкву і центр культури вина «ШАБО».

Розповідаючи про відпочинок на морських узбережжях наші працівники зазначали, що «Рось» їм запам’яталась зеленою лагуною, безпечною для дітей під пильним оком охорони. Проте ця здравниця засмучувала не достатньо якісним харчуванням. У «Меліоратор» теж меню стало менш різноманітним і вишуканим, проте втішало тепле море, чистота і доброзичливість обслуговуючого персоналу. А «Рута» порадувала «шведським столом», який з минулого року завдяки профкому ввійшов у вимоги договору.

Щоб і надалі оздоровляти працівників та членів їхніх сімей більш якісно, направляйте свої пропозиції та зауваження у профком ПО ПАУ на ДП «АНТОНОВ». Наприкінці кожного літнього сезону він уважно вивчає та формує перелік питань, які обов’язково зроблять літнє оздоровлення та відпочинок працівників підприємства ще кращім і досконалим.

Вікторія ГРЕЧУШНА, громадський кореспондент профкому ПО ПАУ на ДП «АНТОНОВ»