Новости

Укрпрофавіа серед призерів ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади

Відповідно до спільного рішення керівних органів Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України і Громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна", у період з 5 по 8 вересня 2019 року в с. Коблеве, Миколаївської області, на спортивних спорудах бази відпочинку та спорту «Парадіз», відбулась  ХХІV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту.

У фінальних змаганнях з семи видів спорту (армспорту, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів, шашок та футзалу) взяли участь 7 збірних команд Всеукраїнських галузевих профспілок.

Право захищати честь авіабудівної галузі вибороли спортсмени – призери ХVIІІ-ї Всеукраїнської спартакіади авіабудівників та кращі спортсмени підприємств авіаційної промисловості, за підсумками галузевих спортивних заходів, які проводились у поточному році. Всього у заходах Міжгалузевої спартакіади були задіяні 20 спортсменів-виробничників з 8 підприємств галузі, а саме: ДП "Івченко-Прогрес", Виробництво ДП «Антонов», ДП "Новатор", ДП "Спецоборонмаш", ДАХК "Артем", ДП "ЗАВОД 410 ЦА"; ВМЗ ПАТ "Мотор Січ", ДП "ЖМЗ "Візар".

В ході Спартакіади, авіабудівниками було завойовано 1 золота, 3 срібні та 1 бронзова медалей.

В особистій першості призерами Спартакіади стали члени збірної команди авіабудівників України – представники трудових колективів підприємств галузі:

Перше місце:

Вєтров Віталій – теніс настільний (ДП "Спецоборонмаш").

Друге місце:

Бусілков Олексій – гирьовий спорт (ДП "Івченко-Прогрес");

Оприщенко Максим – шашки (ДП "Івченко-Прогрес");

Зарицька Валентина – шашки (ДП "Івченко-Прогрес").

Третє місце:

Гармаш Олег – армспорт (ДП "Івченко-Прогрес").

В командних заліках по вищезазначених видах спорту збірна команда Укрпрофавіа виборола 1 друге (шашки) та 1 третє (теніс настільний) місця.

Вітаємо спортсменів-представників підприємств галузі з новими спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів на спортивній арені!

Також, відповідно до рішення Президії ЦК ПАУ (постанова від 12.06.2019р. №П-25-1), у ході ведення XХIV-ї Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, 7 вересня 2019р., в с. Коблеве, на базі «Парадіз» відбулось засідання спорторганізаторів підприємств авіабудівної галузі. Під час засідання було обговорено подальший план дій щодо підготовки та організації проведення ХIХ-ї Всеукраїнської спартакіади авіабудівників (проведення якої заплановано у червні 2020р.).