Новости

РОБОЧИЙ ВІЗИТ НА ХАРКІВЩИНУ

19 вересня 2019 року на ДП "ХМЗ ФЕД" завідувачка відділу соціально-економічного захисту ВА ЦК ПАУ Ольга Сметаніна, завідувачка відділу правової роботи ВА ЦК ПАУ Каріна Плахова вивчали питання дотримання трудового законодавства під час запровадження роботодавцем режиму неповного робочого часу.

Під час роботи були вивчені відповідні документи: накази підприємства, погоджувальні листи, листи ознайомлення, протоколи профспілкового комітету тощо.

Як підсумок відбулась робоча зустріч представників ВА ЦК ПАУ з адміністрацією підприємства, зокрема, участь у зустрічі взяли Віктор Апухтін – заступник директора з кадрів та соціальної сфери, Олена Юрченко – начальник бюро Управління по роботі з персоналом, Ольга Хрістенко – начальник бюро Управління по роботі з персоналом, Микола Сапегін – начальник відділу кадрів, Володимир Тиндік – голова ПО ПАУ на ДП "ХМЗ "ФЕД" та його заступник Ігор Величко.

В ході зустрічі були обговорені причини запровадження триденного режиму роботи на підприємстві, негативні наслідки, які несе такий режим для підприємства та для працівників, а також роль Профспілки у здійсненні контролю за дотриманням трудового законодавства.

Узагальнена інформація, висновки роботи та рекомендації будуть розглядатись на засіданні Президії ЦК ПАУ.