Новости

Новости

Вертодром АО "Мотор Сич". Чемпионат Украины по вертолетному спорту

19-20 августа 2017 года c 10.00 до 14.00, на вертодроме АО "Мотор Сич" состоится чемпионат Украины по вертолетному спорту.

Register to read more...

Ан−2−100 візьме участь у Європейському авіазльоті літаків Ан−2

В період з 10 по 13 серпня 2017 року літак Ан−2−100 візьме участь у "XIX Європейському авіазльоті літаків Ан−2", який відбудеться у місті Мелець, Польща.

Register to read more...

Звернення трудового колективу ПАТ "Мотор Січ"

Register to read more...

Офіційна заява ПАТ "Мотор Січ"

Офіційна заява ПАТ «МОТОР СІЧ» з приводу інформації, розповсюдженої Генеральним прокурором України Ю.Луценком в ході брифінгу 21.07.2017р. в м. Дніпро.

Register to read more...

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

9 липня 2017 року набрали чинності зміни до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів (Закон від 6 червня 2017р. №2081-VIII) Що нового? 1. Розширено перелік категорій дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок та фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел; 2. Введено поняття "майнові об'єкти оздоровлення...

Register to read more...

В ДАХК "Артем" відбулось навчання профспілкового активу ПАУ

5 липня п.р. в ДАХК "Артем" відбувся навчальний семінар  для профспілкового активу ПАУ під назвою - школа «Трудова просвіта». Викладачем навчання був голова комітету соціальної політики та праці Верховної Ради України ІІ скликання Юрій Буздуган. У ході проведення семінару були розглянуті наступні теми: "Досвід українських профспілок", "Еволюція економіки, еволюція профспілок", а також "Профспілки та закони інформаційної війни".

Register to read more...

ДП “ЗАВОД 410 ЦА” передало черговий літак Ан-26 Повітряним силам Збройних сил України після проведення капітального ремонту

23 червня 2017 року на ДП "ЗАВОД 410 ЦА" відбулась урочиста передача відновленого літака Ан-26 Повітряним Силам Збройних Сил України.

Register to read more...

Subcategories