Новости

Новости

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно визначається в Україні 28 квітня, на підприємствах галузі було проведено з 24.04.2017р. по 28.04.2017р. «Тиждень охорони праці»

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Через засоби масової інформації (газети, радіо тощо) на підприємствах було оприлюднено звернення Організаційного Комітету по підготовці і проведенні заходів до Дня охорони праці. В підрозділах та профкомах були проведені збори і семінари з працівниками підприємств та профактивом про важливість проведення заходів до Дня охорони праці.

Подробнее...

“АНТОНОВ” ТА ТУРЕЦЬКА КОМПАНІЯ “ASELSAN” ПОДПИСАЛИ «МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ» НА IDEF-2017

«Меморандум про взаєморозуміння», в якому зазначено основні напрямки розвитку співробітництва між провідною оборонною компанією Туреччини ASELSANElektronikSanayiveTicaretA.Ş (ASELSAN) та флагманом української авіапромисловості ДП «АНТОНОВ», який входить до складу ДК «Укроборонпром», було підписано 10 травня 2017 року представниками обох компаній. Метою цього документу є забезпечення плідної взаємодії в рамках оснащення літаків сімейства Ан−148 комплексом радіоелектронного обладнання. Співпраця має початися з роботи над регіональним реактивним літаком Ан−158 та транспортним Ан−178. Сторони погодилися поєднати зусилля...

“АНТОНОВ” І “TAI” СПІВПРАЦЮВАТИМУТЬ В ГАЛУЗІ БЕЗПІЛОТНОЇ ТЕХНІКИ

ДП “Антонов”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, підписало Меморандум про співпрацю з Turkish Aerospace Industries (TAI) задля розробки та виробництва різних модифікацій БПЛА, в тому числі й ударних, для потреб Збройних сил України. Нові домовленості підписали за участю Секретаря Ради національної оборони і безпеки України Олександра Турчинова в рамках 13-ї Міжнародної виставки військової техніки “IDEF-2017” (м. Стамбул).

Подробнее...

Другий прототип літака Diamond DART-450

Австрійська авіабудівна компанія Diamond Aircraft Industries 27 квітня 2017 року розповсюдила відеоролик, що демонструє в польоті другий дослідний зразок розробленого нею вельми симпатичного літака DART-450 (Diamond Aircraft Reconnaissance Trainer), оснащеного турбогвинтовим двигуном АІ-450С злітною потужністю 500 к.с. спільної розробки українських компаній ДП «Івченко-Прогрес» і АТ «Мотор Січ» (Запоріжжя). При цьому офіційно про початок льотних випробувань другого прототипу DART-450 (серійний номер DART.002, реєстрація OE-VHS) не повідомлялося, і фотографії другого прототипу поки...

Подробнее...

25 квітня Рада ФПУ

25 квітня 2017 року, розпочала свою роботу Рада ФПУ. В роботі Ради ФПУ взяли участь почесні гості - Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України - Степан Кубів, Міністр соціальної політики України - Андрій Рева та народний депутат України - Сергій Каплін. Відкрив та вів засідання - Голова ФПУ, Григорій Осовий. Від Профспілки авіабудівників прийняли участь члени Ради - Ярема Жугаєвич, Михайло Труш, Олександр Кельїн, Наталія Лєскова.

Подробнее...

Первинна організація ПАУ в ДАХК «Артем» відзначила 100 років!

19 квітня 2017 року відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя від дня заснування первинної організації ПАУ в ДАХК «Артем». Перед початком урочистих зборів гості відвідали виставку раритетних пам’яток організації, познайомились із історією зародження та розвитку заводського профспілкового комітету. Організацію привітали: т.в.о. Президента Компанії – голови правління ДАХК «Артем» А.М. Карпенко, від імені Голови ФПУ Г.В. Осового - заступник голови ФПУ Є.М. Драп’ятий, Голова ПАУ Я.В. Жугаєвич, голова Київської міської...

Подробнее...

Ан-2-100 підняв рекордну вагу

На льотно-випробувальній базі ДП «АНТОНОВ» виконано випробувальний політ легкого літака Ан-2-100, який є сучасною модифікацією відомого легкого біплана Ан-2. Літак підняв вантаж рекордної для свого класу ваги в 3202 кг на висоту 2700 м. Зауважимо, що максимальне комерційне навантаження Ан-2-100 складає 1500 кг.

Подробнее...

Подкатегории