Новости

Новости

ДАХК “Артем”, розробив та виготовив нове ракетне озброєння для Збройних сил України

ДАХК “Артем”, розробив та виготовив нове ракетне озброєння для Повітряних сил Збройних сил України. Нові ракети калібром 80-мм призначені для ураження наземних цілей та спроектовані для озброєння ударних вертольотів та літаків із використанням штатних пускових блоків.

Подробнее...

55-а сесія Комісії соціального розвитку ООН

    1 лютого 2017 року у м. Нью-Йорк (США), розпочала свою роботу 55-а сесія Комісії соціального розвитку ООН, в якій беруть участь уповноважені представники від ФПУ в роботі установ ООН, а саме Голова Профспілки авіабудівників України - Член Президії ФПУ Жугаєвич Ярема Васильович та Голова Правління ПрАТ "Укрпрофтур" - Член Ради ФПУ Стрілець Сергій Миколайович, відповідно  до наданого консультативного статусу ФПУ економічною та соціальною радою (ЕКСОСОР) Організаціями Об'єднаних Націй. Від ФПУ виступив Ярема  Васильович...

Подробнее...

Самолет Ан-72-100Д передан Заказчику

02.02.2017 года, после проведения контрольно-восстановительного обслуживания на самолете Ан-72-100Д, ГП "ЗАВОД 410 ГА" передал воздушное судно Заказчику - авиакомпании «PresidentialFlight» Республики Судан.

Подробнее...

Відбулась робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з главою Уряду Володимиром Гройсманом

Виходячи з важливості та актуальності питань соціально-економічного захисту працівників, відразу після завершення засідання Уряду Голова ФПУ Г.Осовий мав окрему зустріч з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Подробнее...

ДФС разом з профспілками доопрацьовано Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 440»

Подробнее...

22 лютого 2017р. - відбудеться засідання Президії ЦК ПАУ

Оголошення 22 лютого 2017 року у м. Києві відбудеться чергове засідання Президії ЦК ПАУ.  

Заява ФПУ щодо спроби скасувати свято 1 Травня

Останнім часом на провідних телеканалах і Інтернет-виданнях поширюється інформація про те, що Український інститут національної пам'яті підготував проект закону про державні свята в Україні. Презентуючи зазначений законопроект директор УІНП Володимир В’ятрович у своїх виступах у ЗМІ зробив заяви про необхідність проведення ревізії календаря національних свят, відносячи до спадщини радянських часів Міжнародний день солідарності трудящих – 1 Травня, Міжнародний день прав жінок і миру – 8 Березня, що звужує конституційні, трудові права...

Подробнее...

Подкатегории