Новости

Новости

Розпочала свою роботу найбільша авіаційна виставка в Ле-Бурже. Україна представляє новітній Ан-132Д

19 червня відбулося урочисте відкриття 52-го аерокосмічного салону Paris Air Show – 2017, який буде працювати до 25 червня п.р. В церемонії відкриття брав участь Президент Франції Еманнюель Макрон. У салоні беруть участь понад 2000 компаній з 47 країн світу. На виставці представлено 130 літаків, 36 з яких беруть участь в програмі демонстраційних польотів.

Подробнее...

Нові спортивні досягнення авіабудівників України

В період з 12 по 17 червня 2017 року в с. Коблеве, Миколаївської області, на базі спорту та відпочинку «Парадіз» відбулась ХVІ Всеукраїнська Спартакіада авіабудівників України. Спартакіада проводилась з метою пропаганди здорового способу життя серед молодих працівників підприємств галузі, виховання в них морально-вольових і військово-патріотичних  якостей, як у майбутніх захисників Батьківщини, зміцнення здоров’я працівників підприємств і їх творчого довголіття. Організаторами Спартакіади виступили Профспілка авіабудівників України, Центральна Рада ФСТ «Україна», ДК «Укроборонпром», Асоціація...

Подробнее...

Відбулось засідання Президії ЦК ПАУ

У ході проведення заходів ХVІ Всеукраїнської Спартакіади авіабудівників України було проведено планове засідання Президії Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України. Головував на засіданні Голова Профспілки Ярема Жугаєвич. Під час засідання Президії ЦК ПАУ були розглянуті та прийняті відповідні рішення з таких основних питань: Ø  про підсумки проведення XVІ-ї Всеукраїнської Спартакіади ПАУ та підготовку до участі збірної команди ПАУ у ХХІІ-й Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту; Ø  про соціально-економічну ситуацію в галузі...

Подробнее...

Відкриття першої зміни в ДОК "Антей" ДП "Антонов"

6 червня в урочистій атмосфері відбулося відкриття першої зміни в ДОК "Антей" ДП "Антонов".

Подробнее...

Турнир по мини-футболу: антоновские традиции развиваются

Поддерживать и развивать рабочий спорт могут лишь на тех предприятиях, где здоровье работников и их досуг являются предметом пристального внимания со стороны как администрации, так и профсоюзной организации. На ГП «Антонов» подобные традиции не только поддерживаются, но и укрепляются и в наше непростое время.

Подробнее...

Обучение для профактива ПО ПАУ в ГАХК «Артем»

1 июня 2017г. в зале центра технической информации ГАХК «Артем» состоялся семинар для председателей цеховых комитетов, их заместителей и представителей молодежи профсоюзной организации (всего 52 человека).

Подробнее...

В ДАХК «Артем» визначили кращих тенісистів!

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення працівників до занять фізичною культурою та спортом, ПО ПАУ в ДАХК «Артем» на базі СК «Сокіл» провели Турнір з настільного тенісу присвячений 100-річчю ПО ПАУ в ДАХК «Артем» та першому польоту людини в космос, серед працівників ДАХК «Артем» та АТ, ДП «МФ «Артем», ДП «ДержККБ «Луч».

Подробнее...

Подкатегории