Новости

Новости

Міжнародний день рідної мови в ДАХК «Артем»

  "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову." Ліна Костенко 21 лютого в Україні відзначили Міжнародний день рідної мови, як його ще називають – Міжнародний день материнської мови (англ. International Mother Language Day). Про підтримку мовного й культурного різноманіття та багатомовності було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 р. у Парижі. Оскільки з 6 000 розмовних мов світу майже половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову...

Подробнее...

Відкрита першість АТ "Мотор Січ" з міні-футболу

У період з 16 по 18 лютого 2018 року на базі Волочиського машинобудівного заводу АТ "Мотор Січ" проходила Відкрита першість АТ "Мотор Січ" з міні-футболу серед збірних молодіжних команд підприємств авіаційної промисловості. З вітальними словами та побажаннями видовищних ігор, в ході відкриття Першості з міні-футболу, виступили голова ПО ПАУ на ВМЗ АТ "Мотор Січ" Євген Сіньков,  начальник бюро по роботі з молоддю ВМЗ АТ "Мотор Січ" Олександр Гуменюк та завідувач відділу...

Подробнее...

Сегодня день рождения Олега Константиновича Антонова

Олег Константинович Антонов родился 7 февраля 1906 г. Это человек, чье имя остается с нами  уже несколько десятилетий, прошедших после его смерти. Годы не в силах стереть из памяти его необыкновенно яркий и притягательный образ.

Подробнее...

Два года первому полету Ан-178 с Д-436-148ФМ

Ровно два года назад, 05 февраля 2016 года, Украинский самолёт Ан-178 совершил первый полет с «родным» двигателем Д-436-148ФМ. Самолет поднялся в воздух в 11 часов 35 минут (UTC). Первый полет продолжался 27 минут. Двигатель Д-436-148ФМ разработан совместно предприятием Мотор Сич и корпорацией «Ивченко-Прогресс» специально для нового украинского транспортного самолета Ан-178.

Подробнее...

Вічна пам'ять

Вічна пам'ять 31 січня 2018 року перестало битися серце видатного українця, Національного Героя України Леоніда Каденюка. Важко повірити і збагнути те, що Леоніда Костянтиновича, надійного товариша і друга, вже немає серед нас. Ніщо не віщувало такої трагедії… Не можна словами передати весь той біль, який завдала ця новина близьким і друзям Леоніда Костянтиновича, усім тим, хто його знав особисто.

Подробнее...

Відбулося перше випробування української крилатої ракети

  30 січня 2018 року відбулися успішні перші льотні випробування нової ракетної техніки - української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно уражати наземні та морські цілі. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після завершення випробувань.

Подробнее...

На ДП "Антонов" відбулася зустріч з Першим космонавтом України, Героєм України Леонідом Каденюком

25 січня 2018 року за ініціативи первинної організації ПАУ на ДП "Антонов"  відбулась зустріч працівників підприємства з Першим космонавтом України, Героєм України Леонідом Каденюком.

Подробнее...

Подкатегории