Новости

Новости

Молодь ПАУ взяла участь у молодіжному Форумі МЄФМ

26-27 травня п.р. молоді представники первинних організацій ПАУ прийняли участь у Міжнародному Форумі працюючої молоді Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів (МЄФМ) «Мобілізуйся! Організуйся!». Форум проходив у м. Мінськ (Республіка Білорусь) на базі санаторію «Криница», де молодь ПАУ представляла Україну серед інших країн Євразії. Урочисто вітав молодь МЄФМ з початком роботи Форуму Президент МЄФМ Певрул Кавлак, який побажав плідної роботи Форуму та наголосив, що майбутнє буде за Євразією. До участі у Форумі...

Подробнее...

ДП "Антонов" продемонстрував літак без російських комплектуючих

Державне підприємство "Антонов" продемонструвало випробувальний політ літака Ан-132 D, який був створений без використання комплектуючих російського виробництва.

Подробнее...

Вивчаємо досвід турецьких профспілок

В період з 08 по 12 травня 2017 року, завдяки підтримці Профспілки «Тюрк Металл», в м.Стамбулі (Туреччина), відбулося навчання профактиву Профспілки авіабудівників України. Під час навчання слухачі ознайомились з досвідом діяльності Профспілки «Тюрк Металл», а також отримали відповіді на всі свої запитання.

Подробнее...

Підприємства зможуть отримати компенсацію за збереження середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за 2014-2015 роки

У 2015-2016 проблема затримки компенсації середнього заробітку працівників, призваних на військову службу торкнулася і підприємств авіаційної промисловості. Профспілка авіабудівників України зверталася до Мінсоцполітики, з проханням вирішити дане питання та передбачити кошти на ці виплати у Державному бюджеті на 2017 рік, а також ініціювати внесення змін до ст.165 Податкового кодексу України щодо виключення із загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вищевказаних компенсацій.

Подробнее...

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно визначається в Україні 28 квітня, на підприємствах галузі було проведено з 24.04.2017р. по 28.04.2017р. «Тиждень охорони праці»

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Через засоби масової інформації (газети, радіо тощо) на підприємствах було оприлюднено звернення Організаційного Комітету по підготовці і проведенні заходів до Дня охорони праці. В підрозділах та профкомах були проведені збори і семінари з працівниками підприємств та профактивом про важливість проведення заходів до Дня охорони праці.

Подробнее...

“АНТОНОВ” ТА ТУРЕЦЬКА КОМПАНІЯ “ASELSAN” ПОДПИСАЛИ «МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ» НА IDEF-2017

«Меморандум про взаєморозуміння», в якому зазначено основні напрямки розвитку співробітництва між провідною оборонною компанією Туреччини ASELSANElektronikSanayiveTicaretA.Ş (ASELSAN) та флагманом української авіапромисловості ДП «АНТОНОВ», який входить до складу ДК «Укроборонпром», було підписано 10 травня 2017 року представниками обох компаній. Метою цього документу є забезпечення плідної взаємодії в рамках оснащення літаків сімейства Ан−148 комплексом радіоелектронного обладнання. Співпраця має початися з роботи над регіональним реактивним літаком Ан−158 та транспортним Ан−178. Сторони погодилися поєднати зусилля...

“АНТОНОВ” І “TAI” СПІВПРАЦЮВАТИМУТЬ В ГАЛУЗІ БЕЗПІЛОТНОЇ ТЕХНІКИ

ДП “Антонов”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, підписало Меморандум про співпрацю з Turkish Aerospace Industries (TAI) задля розробки та виробництва різних модифікацій БПЛА, в тому числі й ударних, для потреб Збройних сил України. Нові домовленості підписали за участю Секретаря Ради національної оборони і безпеки України Олександра Турчинова в рамках 13-ї Міжнародної виставки військової техніки “IDEF-2017” (м. Стамбул).

Подробнее...

Подкатегории