Новости

Новости

Государственное отличие

Указом Президента Украины Петра Порошенко от 11 октября 2016 года №440 «О присуждении Государственных премий Украины в области науки и техники 2015 года» кандидату технических наук, председателю правления ПАО «ФЭД» Виктору Попову присуждена Государственная премия за разработку, построение и внедрение в эксплуатацию семейства самолетов Ан‑148‑100/Ан‑158.

Подробнее...

12-13 жовтня п.р. у м. Києві відбулось засідання ЦК ПАУ

12-13 жовтня п.р. у м. Києві відбулось засідання ЦК ПАУ. Під час засідання було розглянуто такі основні питання:

Подробнее...

Онук працівника ДП "ДержККБ "ЛУЧ" бере участь у конкурсі "Голос. Діти". Треба підтримати, щоб він переміг!

Андрей Бойко исполняет песню "I surrender" Селин Дион в первом эфире третьего сезона Голос.

Подробнее...

Х Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт-ХХІ" відвідав Голова ФПУ Григорій Осовий

12 жовтня  п.р. за ініціативи Голови Профспілки авіабудівників України Яреми Жугаєвича, Голова ФПУ Григорій Осовий відвідав Х Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт-ХХІ" та ХІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку "Зброя та безпека -2016", в ході яких ознайомився з експозицією вітчизняних підприємств авіабудування і ОПК, зокрема АТ "Мотор Січ", ДП "Антонов", ДП "ХМЗ" "ФЕД", ПАТ "ФЕД", ПАТ "УкрНДІАТ", ДП "Новатор", ДП "ДержККБ "ЛУЧ", ДАХК "Артем", ДП "КАЗ" та ін. В ході візиту Голова ФПУ...

11-14 жовтня 2016р. проходить Х Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт-ХХІ" та ХІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека -2016"

11-14 жовтня  п.р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») проходить Х Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт-ХХІ" та ХІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека -2016", де представлена експозиція вітчизняних підприємств авіабудування і ОПК, зокрема АТ "Мотор Січ", ДП "Антонов", ДП "ХМЗ" "ФЕД", ПАТ "ФЕД", ПАТ "УкрНДІАТ", ДП "Новатор", ДП "ДержККБ "ЛУЧ", ДАХК "Артем", ДП "КАЗ" та ін. 

7 жовтня Всесвітній день дій за гідну працю!

Щорічно 7 жовтня світова та українська спільнота відзначають Всесвітній день дій за гідну працю, встановлений в 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок. У цей день трудящі всього світу за підтримки державних органів влади проводять заходи, спрямовані на популяризацію гідної (високопродуктивної) праці, яка гарантує належний рівень оплати в умовах свободи та недискримінації, як основи достойного соціально-економічного розвитку держави. Ці та інші принципи закріплені у загальній програмі Міжнародної організації праці «Гідна праця для...

Подробнее...

На ДАХК «Артем» відбувся навчальний семінар для новообраних профактивістів

5 жовтня п.р. на ДАХК «Артем» відбувся навчальний семінар для профактивістів. В ньому прийняли участь більше 60 працівників підприємства (члени профкому, голови цехкомів, апарат профкому), а також представники апарату ЦК ПАУ. Таке навчання проводиться щорічно і вже стало доброю традицією для артемівців.

Подробнее...

Подкатегории