Новости

Новости

Заседание профкома ПО ПАУ в ГАХК «Артем», посвященное 25-летию ПАУ

15 декабря 2016г. в зале заседаний центра технической информации ГАХК «Артем» состоялось торжественное заседание профкома ПО ПАУ в ГАХК «Артем», посвященное 25-летию со дня основания ПАУ. На расширенное заседание были приглашены не только члены профкома и председатели цеховых комитетов, но и ветераны профсоюзного движения. Председатель ПО ПАУ в ГАХК «Артем» Александр Кельин проинформировал профактив об основных исторических вехах и достижениях ПАУ за 25 лет деятельности Профсоюза и поздравил всех с праздником.

Подробнее...

Відбулась викатка літака АН-132D за участі Президента України

Президент України Петро Порошенко відвідав ДП "Антонов" та взяв участь в урочистих заходах, присвячених створенню нового багатоцільового вантажного літака АН-132D. День презентації літака-демонстратора Глава держави назвав по-справжньому історичним. «Дуже мала кількість держав у світі може святкувати таке свято, як запуск нової моделі і я вітаю з цим завод «Антонова» і «антонівців», вітаю з цим всю Україну і український народ, і вітаю наших партнерів. Цей літак продовжує славетну лінійку наших українських авіатранспортників,...

Подробнее...

Профспілка авіабудівників України підтвердила репрезентативність!

Професійна спілка авіабудівників України підтвердила репрезентативність на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення Галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.

Подробнее...

Заседание президиума ПО ПАУ в ГАХК «Артем», посвященное 25-летию со дня основания ПАУ

      7 декабря 2016 года в читальном зале художественной библиотеки ПО ПАУ в ГАХК «Артем» состоялось торжественное заседание президиума профкома ПО ПАУ в ГАХК «Артем», посвященное 25-летию ПАУ.

Подробнее...

8 грудня 2016р. відбулося розширене засідання Президії ЦК ПАУ

8 грудня п.р. року відбулося розширене засідання Президії ЦК ПАУ. Під час засідання були розглянуті наступні питання:

Подробнее...

У Києві відбулася Всеукраїнська акція профспілок

8 грудня п.р., у Києві відбулася  Всеукраїнська акція на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги.

Подробнее...

10 грудня Профспілці авіабудівників України виповнюється 25 років

Шановні спілчани! 10 грудня нашій Профспілці авіабудівників України виповнюється 25 років. За цей час вона з гідністю пройшла через безліч випробовувань. Важко сказати, коли було найскладніше впродовж цього періоду, адже кожного року, місяця, тижня, дня поставали різні проблеми. Незважаючи на труднощі, ми змогли накопичити достатній досвід для їх вирішення, а Профспілка стала авторитетною  частиною всеукраїнського і світового профспілкового руху.

Подробнее...

Подкатегории