Новости

Новости

8 грудня 2016р. відбулося розширене засідання Президії ЦК ПАУ

8 грудня п.р. року відбулося розширене засідання Президії ЦК ПАУ. Під час засідання були розглянуті наступні питання:

Подробнее...

У Києві відбулася Всеукраїнська акція профспілок

8 грудня п.р., у Києві відбулася  Всеукраїнська акція на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги.

Подробнее...

10 грудня Профспілці авіабудівників України виповнюється 25 років

Шановні спілчани! 10 грудня нашій Профспілці авіабудівників України виповнюється 25 років. За цей час вона з гідністю пройшла через безліч випробовувань. Важко сказати, коли було найскладніше впродовж цього періоду, адже кожного року, місяця, тижня, дня поставали різні проблеми. Незважаючи на труднощі, ми змогли накопичити достатній досвід для їх вирішення, а Профспілка стала авторитетною  частиною всеукраїнського і світового профспілкового руху.

Подробнее...

29 листопада п.р. відбулися загальні збори ООР АПУ

  29 листопада п.р. відбулися загальні збори Об'єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України на чолі з Головою Об'єднання Віктором Салютою.

Подробнее...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав державне підприємство «Антонов» та закликав виробити системні рішення, які дозволять запустити конвеєр виробництва якісних українських літаків

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав державне підприємство «Антонов», де провів нараду з питання стимулювання розвитку національного літакобудування та закликав  виробити системні рішення, які дозволять запустити конвеєр виробництва якісних українських літаків.

Подробнее...

4 грудня 2016р. - "Голос. Діти"

Голосуйте 4 грудня 2016 року на телеканалі "1+1" під час шоу "Голос. Діти" за нашого кандидата Андрія Бойко (онука ведучого інженера ДП "ДержККБ "ЛУЧ" Золотопера В.Ф.)!

Навчання профактиву з питань охорони праці - кваліфікований захист прав працівників у цій сфері

  З  23 по 25 листопада 2016 року, було проведено навчання з питань охорони праці для представників виробничих підрозділів і дільниць ДП «Антонов» і СЗ «Антонов».

Подробнее...

Подкатегории