Новости

Новости

РІШЕННЯ РНБО В ДІЇ

  Президент України підписав указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про заходи щодо розвитку оборонно-промислового комплексу України", яким ввів в дію зазначене рішення РНБО.

Подробнее...

20 липня п.р. відбулась прес-конференція ДК "Укроборонпром"

Повний запис прес-конференції керівництва Державного концерну "Укроборонпром"

Подробнее...

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Обговорили актуальні завдання та подальші дії на захист інтересів людини праці

Якими мають бути дії профспілок в умовах шокового підвищення цін і тарифів на послуги ЖКГ? Що необхідно ще зробити, щоб Генеральна угода на 2016 - 2017 роки відповідала інтересам працівників? Ці питання обговорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, яке відбулося 19 липня в режимі відеоконференції в приміщенні ПАТ «Укртелеком». Вів засідання Голова ФПУ Григорій Осовий. У заході взяли участь заступники Голови ФПУ Володимир Саєнко та Олександр Шубін.

Подробнее...

Протокол зустрічі делегації представників профспілкових організацій з Прем'єр-міністром України В.Гройсманом

Після Всеукраїнського маршу протесту профспілоку зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів, що відбувся в Києві 6 липня ц.р., Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у КМУ зустрівся з делегацією представників профспілкових організацій.

Подробнее...

Прем’єр-міністр України і представники профспілок обговорили актуальні питання соціального захисту людини праці

6 липня відбулась зустріч Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з делегацією представників профспілкових організацій, які взяли участь у Всеукраїнському марші протесту профспілок у зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів. Профспілкову делегацію очолював Голова СПО об’єднань профспілок, голова ФПУ Григорій Осовий. В зустрічі взяв участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Подробнее...

6 липня п.р. відбувся Всеукраїнський марш протесту представників профспілкових організацій і трудових колективів України проти підвищення ціни на газ і комунальних тарифів

Більш ніж 50 тисяч представників профспілкових організацій, трудових колективів, простих громадян зі всіх регіонів України зібрали 6 липня у Києві Всеукраїнський марш протесту і пікетування та мітинги біля Кабінету Міністрів і Верховної Ради Україниу зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів.

Подробнее...

Брифінг у Парламенті. Григорій Осовий: «Профспілки висловлюють рішучий протест проти підвищення цін і тарифів без адекватного підвищення рівня трудових доходів»

  5 липня у Верховної Раді України відбувся брифінг Голови СПО об’єднань профспілок, голови Федерації профспілок України Григорія Осового, керівників низки всеукраїнських галузевих профспілок щодо позиції та першочергових дії профспілок у зв’язку з шоковим підвищенням цін та тарифів.

Подробнее...

Подкатегории