Новости

Новости

З Днем авіації України!

Шановні спілчани, колеги, друзі! Центральний Комітет Профспілки вітає Вас з Днем авіації України! День авіації України – це велике свято для усіх, хто докладає значних зусиль задля розвитку авіаційної промисловості на складному та довготривалому шляху до відродження сильної та незалежної повітряної держави. Авіабудування є однією з найважливіших і найпрестижніших індустрій сучасного світу, а рівень її розвитку – красномовний показник конкурентоспроможності держави, її економічної, технічної та наукової могутності. Сьогодні авіація – надійний, зручний і найшвидший...

Подробнее...

ДК "Укроборонпром" виповнилась 5-а річниця від Дня утворення

Вітаємо з визначною подією – 5-річчям від Дня утворення Державного концерну "Укроборонпром"! Від імені Профспілки авіабудівників України, за підписом Голови ПАУ, був направлений вітальний лист на ім'я Генерального директора концерну Романова Р.А.  З текстом листа Ви можете ознайомитись тут.

Подробнее...

Вітаємо з 25-річчям Незалежності України!

Шановні спілчани! Від усього серця вітаємо вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно...

Подробнее...

ЗАКОН ЩОДО РОЗВИТКУ ЛІТАКОБУДУВАННЯ ПІДПИСАНО

Сьогодні, 3 серпня 2016р., Президент України підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для міжнародної кооперації суб'єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування".

Подробнее...

РІШЕННЯ РНБО В ДІЇ

  Президент України підписав указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про заходи щодо розвитку оборонно-промислового комплексу України", яким ввів в дію зазначене рішення РНБО.

Подробнее...

20 липня п.р. відбулась прес-конференція ДК "Укроборонпром"

Повний запис прес-конференції керівництва Державного концерну "Укроборонпром"

Подробнее...

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Обговорили актуальні завдання та подальші дії на захист інтересів людини праці

Якими мають бути дії профспілок в умовах шокового підвищення цін і тарифів на послуги ЖКГ? Що необхідно ще зробити, щоб Генеральна угода на 2016 - 2017 роки відповідала інтересам працівників? Ці питання обговорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, яке відбулося 19 липня в режимі відеоконференції в приміщенні ПАТ «Укртелеком». Вів засідання Голова ФПУ Григорій Осовий. У заході взяли участь заступники Голови ФПУ Володимир Саєнко та Олександр Шубін.

Подробнее...

Подкатегории