Новости

Новости

20 січня 2017 року Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон відвідав ДП «Антонов»

У рамках офіційного візиту до України міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон відвідав ДП "Антонов". Він ознайомився з сучасними програмами авіабудівного підприємства, які реалізуються за участю британських компаній, зокрема, іноземному гостю було презентовано новий легкий транспортний літак Ан-132D. Наприкінці відвідування підприємства Майкл Феллон провів короткий брифінг для ЗМІ.

Подробнее...

Ан-2 відзначає 70-річчя від дня першого польоту

В 2017 році ДП «АНТОНОВ» відзначатиме 70−річчя від дня першого польоту первістка великої родини літаків «АН» – славнозвісного біплана Ан−2. Олег Костянтинович Антонов зазначав: «Ан−2 – мій найбільший успіх». І справді, всі ці роки він залишається неперевершеним за багатьма своїми характеристиками.

Подробнее...

ЧЕРГОВИЙ НАСТУП НА ПРОФСПІЛКОВЕ МАЙНО

На сайті Мінекономрозвитку України опублікований  для обговорення Проект Закону України "Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об'єднань (організацій) колишнього Союзу РСР". В проекті передбачено, що правонаступником майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР є держава, а майно загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР є державною власністю. У разі, коли таке майно перебуває у володінні та/або користуванні у будь-яких осіб, а також територіальних громад, воно підлягає витребуванню в судовому порядку.

Подробнее...

Президент підписав Закони щодо підтримки літакобудівної галузі

Президент Петро Порошенко підписав Закони, спрямовані на підтримку вітчизняної літакобудівної галузі.

Подробнее...

Соревнования команд вице-президентов ГАХК «Артем»

   21 декабря 2016 года в СК «Сокол» состоялись XI ежегодные спортивные соревнования вице-президентов ГАХК «Артем». В этом году за титул чемпиона Компании сражалось 6 команд, каждая из них насчитывала не менее 8 спортсменов.

Подробнее...

ВІДПОВІДІ ОРГАНІВ ВЛАДИ НА ЗАЯВУ VII З'ЇЗДУ ПАУ "ПРО СПРИЯННЯ ПОДАЛЬШОМУ РОЗВИТКУ АВІАЦІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

ВІДПОВІДІ ОРГАНІВ ВЛАДИ НА ЗАЯВУ VII З'ЇЗДУ ПАУ "ПРО СПРИЯННЯ ПОДАЛЬШОМУ РОЗВИТКУ АВІАЦІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ" тут 

Подробнее...

Новогоднее представление для детей на ГАХК "Артем"

Вечером 27 декабря 2016 года дети, которые проживают в общежитии  ГАХК «Артем» стали участниками настоящего новогоднего представления. Нужно отдать должное работе администрации общежития, благодаря которой все жители знали о времени и месте проведения «утреника» задолго до появления красочной и многообещающей афиши, нарядная ёлка мерцала разноцветными огоньками…

Подробнее...

Подкатегории