Новости

Новости

Протокол зустрічі делегації представників профспілкових організацій з Прем'єр-міністром України В.Гройсманом

Після Всеукраїнського маршу протесту профспілоку зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів, що відбувся в Києві 6 липня ц.р., Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у КМУ зустрівся з делегацією представників профспілкових організацій.

Подробнее...

Прем’єр-міністр України і представники профспілок обговорили актуальні питання соціального захисту людини праці

6 липня відбулась зустріч Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з делегацією представників профспілкових організацій, які взяли участь у Всеукраїнському марші протесту профспілок у зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів. Профспілкову делегацію очолював Голова СПО об’єднань профспілок, голова ФПУ Григорій Осовий. В зустрічі взяв участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Подробнее...

6 липня п.р. відбувся Всеукраїнський марш протесту представників профспілкових організацій і трудових колективів України проти підвищення ціни на газ і комунальних тарифів

Більш ніж 50 тисяч представників профспілкових організацій, трудових колективів, простих громадян зі всіх регіонів України зібрали 6 липня у Києві Всеукраїнський марш протесту і пікетування та мітинги біля Кабінету Міністрів і Верховної Ради Україниу зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів.

Подробнее...

Брифінг у Парламенті. Григорій Осовий: «Профспілки висловлюють рішучий протест проти підвищення цін і тарифів без адекватного підвищення рівня трудових доходів»

  5 липня у Верховної Раді України відбувся брифінг Голови СПО об’єднань профспілок, голови Федерації профспілок України Григорія Осового, керівників низки всеукраїнських галузевих профспілок щодо позиції та першочергових дії профспілок у зв’язку з шоковим підвищенням цін та тарифів.

Подробнее...

Відбулася XV Ювілейна Спартакіада Профспілки авіабудівників України!

  24-29 червня 2016 року у м.Коблеве (Миколаївська обл.), на базі «Парадіз», відбулася XV Ювілейна Спартакіада Профспілки авіабудівників України!

Подробнее...

Рішенням державного реєстратора Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №160/19-4 проведена державна реєстрація змін до Статуту Профспілки авіабудівників України

Рішенням державного реєстратора Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №160/19-4 проведена державна реєстрація змін до Статуту Профспілки авіабудівників України.

Подробнее...

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Головний пріоритет – захист прав людини праці

29 червня п.р. повноважна делегація Федерації профспілок України на чолі з Головою СПО об’єднань профспілок, Головою ФПУ Григорієм Осовим провела робочу зустріч в Федерації роботодавців України. Під час обговорення актуальних та гострих соціально-економічних питань профспілковий лідер вручив Першому заступники Голови СПО сторони роботодавців Олексію Мірошниченку Заяву Ради ФПУ у зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги від 23 червня. Документ передано для обговорення механізмів реалізації...

Подробнее...

Подкатегории