March 2017

31 March 2017

Новий літак «Антонов» – Ан-132Д виконав перший політ

31 березня 2017 року зі злітної смуги аеродрому «Святошин» вперше піднявся в небо перший прототип нового багатоцільового транспортного літака Ан-132літак-демонстратор Ан-132Д. Політ тривалістю 1 година 50 хвилин виконав змішаний екіпаж у складі: командир – льотчик-випробувач 1 класу Віктор Гончаров (ДП «АНТОНОВ»), льотчик-випробувач, генерал Мохаммед АяшTaqniaAeronauticsCompany», Королівство Саудівська Аравія), другий пілот – льотчик-випробувач 2 класу Богдан Загорулько (ДП «АНТОНОВ»), провідний інженер з льотних випробувань Володимир Нестеренко (ДП «АНТОНОВ»).  В першому польоті Ан-132Д супроводжував новий реактивний транспортний літак Ан-178.

Нагадаємо, що програма створення Ан-132 реалізується за контрактом із замовником з Королівства Саудівська Аравія (КСА), в тісній співпраці з Науково-технічним Центром імені Короля Абдулазіза (KACST) та компанією «Тaqnia Aeronautics Co.».  До проекту залучені підприємства авіаційної галузі України та провідні компанії-постачальники авіаційної промисловості світу.

На аеродромі «Київ-Антонов» льотної випробувальної бази ДП «АНТОНОВ» разом зі створювачами літака Ан-132Д зустрічав Президент України Петро Порошенко. Він подякував учасникам програми та зазначив: «Я відчуваю гордість за своїх співвітчизників, за тисячі працівників не лише заводу Антонова, а багатьох українських виробництв, які доклали і докладуть максимум зусиль, щоб Ан-132Д запустити в серію. Це буде щоденна і наполеглива праця. А сьогодні відбулося головне – наш літак піднявся в небо. Я бачив, як хвилювалися і головний конструктор, і інженери, і  керівництво. Бачив, як голосно аплодували, коли сказали, що вже є пробіг, літак приземлився і все у нас добре».

Керівник ДП «АНТОНОВ» Олександр Коцюба привітав колег-антонівців та партнерів з успішним закінченням чергового етапу програми Ан-132. За його словами, наступним важливим етапом в проекті Ан-132 стане презентація літака-демонстратора в Королівстві Саудівської Аравії, яка пройде після виконання літаком частини програми льотних випробувань.

На заході з нагоди першого польоту виступив доктор Khaled Abdullah Alhussain, директор Національного Центру Авіаційних Технологій KACST, КСА. В своїй промові він, наголосив на великому значенню проекту Ан-132 для КСА та висловив впевненість в тому, що небо його країни гостинно зустріне цей літак!

Багатоцільовий Ан-132 призначений для польотів на близько- та середньомагістральних маршрутах. Новий літак буде виконувати широкий спектр задач, включаючи перевезення різноманітних вантажів вагою до 9,2 т, в тому числі пошти, “навалом”, або на авіаційних палетах, легкої самохідної та несамохідної техніки. В умовах надзвичайних ситуацій Ан-132 зможе використовуватись для евакуації населення з зони стихійного лиха, транспортування поранених на стандартних ношах, десантування рятувальних команд.

Read more

Про проведення навчання з питань охорони праці на ДП «ЖМЗ «Візар»

Профспілкою авіабудівників України в період з 28 по 31 березня 2017 року було організовано і проведено виїздне навчання та перевірку знань з питань охорони праці громадських інспекторів з охорони праці та інших представників профспілок на ДП «ЖМЗ «Візар».

У програмі навчання були передбачені, зокрема, такі лекції:

Read more

30 March 2017

Конференция по заключению коллективного договора в ГАХК «Артем»

30 марта 2017г. в зале центра технической информации состоялась Конференция трудового коллектива ГАХК «Артем».

Делегаты конференции (210 чел.) и приглашенные заслушали отчетные доклады вр.и.о. президента Компании – председателя правления ГАХК «Артем» Карпенко А.Н. и председателя ПО ПАУ в ГАХК «Артем» Кельина А.Д. о выполнении действующего коллективного договора, утвердили акт «О выполнении коллективного договора Компании за 2016 год».

Следующим этапом Конференции было одобрение проекта и заключение коллективного договора на 2017-2018гг., в котором определили главную задачу Сторон на 2017-2018гг. – выполнение мероприятий, обеспечивающих загрузку Компании, освоение новых видов выпускаемой продукции, эффективное использование существующих и создание новых (по специализации) рабочих мест. При согласовании с заказчиком цен на продукцию (работы, услуги) учитывать размер средней заработной платы, достигнутой в Компании при производстве соответствующей продукции, с учетом увеличения тарифных ставок (должностных окладов).

Read more

На ГП "Антонов" - выставка народного творчества

На ГП "Антонов" в марте-апреле т.г. в Народном Музее предприятия проходит выставка народного творчества. Организатор выставки - первичная организация ПО ПАУ на ГП "Антонов".
На выставке представлена широкая экспозиция работ аматоров. Приглашаем всех антоновцев и гостей предприятия посетить выставку! По итогам выставки конкурсная комиссия определит победителей и призеров выставки.

Read more

29 March 2017

29 березня відбулася робоча зустріч представників галузевих профспілок, Голови ФПУ з представниками глобальної профспілки IndustriALL

29 березня у ФПУ відбулась робоча зустріч керівників всеукраїнських профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового з представниками місії глобальних профспілок: Яапом Віненом - заступником Генерального секретаря МКП та Вадимом Борисовим - секретарем глобальної профспілки IndustriALL.

Read more

24 March 2017

22-23 березня 2017р. - відбулося засідання Президії ЦК ПАУ та засідання ЦК ПАУ

22-23 березня 2017р. - відбулося засідання Президії ЦК ПАУ та засідання ЦК ПАУ.

Read more

20 March 2017

У березні 2017 року ПО ПАУ в ДАХК «Артем» відзначає 100 років!

   

У березні 2017 року виповнюється 100 років від дня заснування профспілкової організації в ДАХК «Артем».

Read more

02 March 2017

23 февраля 2017 года — 30- летний юбилей!

23 февраля 1987 года, произошло знаковое событие в истории запорожского авиамоторного комплекса и отечественного авиадвигателестроения. В этот день был подписан Акт по Государственным испытаниям турбореактивного двухконтурного двигателя Д-18T, который изначально предназначался для установки на тяжелом военно-транспортного самолете Ан-124 «Руслан».

Read more