April 2016

29 April 2016

ЗАКОНОПРОЕКТИ ЩОДО ПІДТРИМКИ ЛІТАКОБУДІВНОЇ ГАЛУЗІ РОЗГЛЯНУТІ В КОМІТЕТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

29 квітня 2016р. члени Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики розглянули два законопроекти - про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України№3457і про внесення змін до Митного кодексу України№3458.

Read more

410 завод провел презентацию авиатехники медико-санитарного назначения

 

29 апреля 2016г. по случаю 30-й годовщины Чернобылськой катастрофы на ГП «Завод 410 ГА» была проведена презентация отремонтированной и модернизированной авиатехники медико-санитарного назначения: самолета Ан-26 Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям, вертолета Ми-8МСБ и самолета Ан-26 Министерства обороны Украины.

Read more

27 April 2016

На базі ДАХК "Артем" відбулось засідання Молодіжної Ради ПАУ

27.04.2016 року відбулось засідання Молодіжної Ради ПАУ. Засідання було проведено на базі ДАХК «Артем» і приурочено до 10-річчя з дня створення відділу у справах по роботі з молоддю на підприємстві. В засіданні прийняли участь представники молодіжних організацій, відділів, бюро від таких підприємств: ДАХК «Артем», ДП «Завод 410 цивільної авіації», АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко Прогрес», ДП «Новатор», ВМЗ АТ «Мотор Січ», ЛВЗ АТ «Мотор Січ», ДП «Антонов».

Read more

25 April 2016

Відбулося навчання технічних інспекторів праці та інших представників профспілок з питань охорони праці

З 4 по 15 квітня 2016 року ФПУ провела двотижневе навчання і перевірку знань з питань охорони праці 48 технічних інспекторів праці та інших представників профспілкових організацій. Навчання було проведено на базі Академії праці, соціальних відносин та туризму ФПУ.

 

Read more

20 April 2016

До Дня охорони праці!

Керівникам підприємств авіаційної

промисловості України (всім)

Головам ПО ПАУ (всім)

Інформуємо Вас, що Організаційним комітетом з підготовки та проведення 28.04.2016 року «Дня охорони праці в Україні» надіслано звернення до центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ та організацій щодо проведення на місцях низки заходів, приурочених до Всесвітнього Дня охорони праці під девізом – «Стрес на робочому місці – колективний виклик».

Read more

19 April 2016

В профкомі ДАХК «Артем» проведено навчання новообраного профактиву!

13 квітня 2016 року в залі засідань Центру технічної інформації Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» профспілковий комітет провів перший семінар навчання новообраного профактиву Компанії.

Read more

18 April 2016

В ДАХК «Артем» проведено Турнір з настільного тенісу

 

Артемівські традиції розвитку фізкультурно-масового руху, залучення працюючих і членів їх сімей до занять фізичною культурою і спортом, укріплення їх здоров’я підкріплені святкуванням знаменної події – покорення людиною космосу, стали основою Турніру з настольного тенісу (особиста першість) «Відкритий кубок ДАХК «Артем» серед працівників ДАХК «Артем», ДП «Держ ККБ «Луч», ДП МФ «Артем», започаткованого профспілковим комітетом ДАХК «Артем» до 55 – річниці польоту першої людини (Юрія Олексійовича Гагаріна) до космосу та присвяченого 55-річниці покоренню людиною Космосу!

Read more

01 April 2016

Інтерв’ю з Головою ФПУ

Ексклюзивне інтерв’ю з Головою ФПУ Григорієм Осовим в ефірі парламентського телеканалу «РАДА» у програмі «Позиція».

Для перегляду натиснути тут.

Read more