Май 2017

27 Май 2017

Молодь ПАУ взяла участь у молодіжному Форумі МЄФМ

26-27 травня п.р. молоді представники первинних організацій ПАУ прийняли участь у Міжнародному Форумі працюючої молоді Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів (МЄФМ) «Мобілізуйся! Організуйся!». Форум проходив у м. Мінськ (Республіка Білорусь) на базі санаторію «Криница», де молодь ПАУ представляла Україну серед інших країн Євразії. Урочисто вітав молодь МЄФМ з початком роботи Форуму Президент МЄФМ Певрул Кавлак, який побажав плідної роботи Форуму та наголосив, що майбутнє буде за Євразією. До участі у Форумі також були запрошені Голова Профспілки машинобудівників та приладобудівників України Анатолій Кубраченко, Голова ПАУ Ярема Жугаєвич та інші керівники членських організацій з різних країн Євразії, що є у складі МЄФМ. Так, участь у Форумі прийняли представники молоді ПАУ, а саме: Антон Смородін (ДП «Завод 410 ЦА), Михайло Калганов (АТ «Мотор Січ»), Ігор Величко (ДП «ХМЗ «ФЕД»), Дмитро Углянський (ДАХК «Артем») та Дмитро Поляков (ВА ЦК ПАУ).

Під час роботи Форуму був представлений проект пропозицій від ПАУ та інших членських організацій МЄФМ в Україні до Плану заходів молоді МЄФМ на 2017-2020рр., які частково увійшли до зазначеного Плану. Після роботи в групах та попереднього погодження учасниками Форуму на спільному з керівним складом МЄФМ засіданні була затверджена Декларація Міжнародного Форуму працюючої молоді МЄФМ та додаток до Декларації – План заходів, запропонованих для реалізації Молодіжної політики МЄФМ на 2017-2020рр. Зазначені Декларація та додаток до неї були передані представнику Молодіжної координаційної ради МЄФМ для їх розгляду на черговому засіданні Центрального Комітету МЄФМ.

З повним текстом Декларації та Планом заходів Ви можете ознайомитись на сайті ПАУ, в профкомах підприємств галузі та в організаціях відповідальних за роботу з молоддю на підприємствах.

Декларація Міжнародного Форуму працюючої молоді МЄФМ та додаток до Декларації – План заходів, запропонованих для реалізації Молодіжної політики МЄФМ на 2017-2020рр.

Подробнее...

25 Май 2017

ДП "Антонов" продемонстрував літак без російських комплектуючих

Державне підприємство "Антонов" продемонструвало випробувальний політ літака Ан-132 D, який був створений без використання комплектуючих російського виробництва.

Подробнее...

15 Май 2017

Вивчаємо досвід турецьких профспілок

В період з 08 по 12 травня 2017 року, завдяки підтримці Профспілки «Тюрк Металл», в м.Стамбулі (Туреччина), відбулося навчання профактиву Профспілки авіабудівників України.

Під час навчання слухачі ознайомились з досвідом діяльності Профспілки «Тюрк Металл», а також отримали відповіді на всі свої запитання.

Подробнее...

12 Май 2017

Підприємства зможуть отримати компенсацію за збереження середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за 2014-2015 роки

У 2015-2016 проблема затримки компенсації середнього заробітку працівників, призваних на військову службу торкнулася і підприємств авіаційної промисловості. Профспілка авіабудівників України зверталася до Мінсоцполітики, з проханням вирішити дане питання та передбачити кошти на ці виплати у Державному бюджеті на 2017 рік, а також ініціювати внесення змін до ст.165 Податкового кодексу України щодо виключення із загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вищевказаних компенсацій.

Подробнее...

11 Май 2017

“АНТОНОВ” ТА ТУРЕЦЬКА КОМПАНІЯ “ASELSAN” ПОДПИСАЛИ «МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ» НА IDEF-2017

«Меморандум про взаєморозуміння», в якому зазначено основні напрямки розвитку співробітництва між провідною оборонною компанією Туреччини ASELSANElektronikSanayiveTicaretA.Ş (ASELSAN) та флагманом української авіапромисловості ДП «АНТОНОВ», який входить до складу ДК «Укроборонпром», було підписано 10 травня 2017 року представниками обох компаній.

Метою цього документу є забезпечення плідної взаємодії в рамках оснащення літаків сімейства Ан−148 комплексом радіоелектронного обладнання. Співпраця має початися з роботи над регіональним реактивним літаком Ан−158 та транспортним Ан−178. Сторони погодилися поєднати зусилля також в напрямку просування цих літаків на світовий ринок.  

Меморандум підписали Dr. FaikEken, Генеральний менеджер компанії ASELSAN, та Олександр Коцюба, Президент ДП «АНТОНОВ». Для забезпечення ефективної взаємодії в рамках реалізації угоди, сторони погодилися проводити регулярні зустрічі відповідних робочих груп. Окрім напрямків співробітництва, зазначених в документі, компанії висловили намір дослідити інші напрямки для подальшого розвитку співпраці.

Для довідки:

ASELSAN – провідна оборонна компанія Туреччини, що має високий потенціал, який базується на сучасних технологіях та проведенні досліджень. ASELSAN – технологічний центр проектування, розробки, виробництва, системної інтеграції в таких сферах як авіоніка, навігаційні системи, системи зв’язкувійськового призначення, професійні системи зв’язку, радіолокаційні та радіоелектронні системи, електрооптичні системи, системи оборони та озброєння, військово−морські бойові системи та інших. Маючи швидко зростаючий темп глобального експорту та річного обігу, який постійно перевищує мільярд доларів, ASELSAN входить до числа ста найбільших оборонних компаній світу.

Інф. http://ukroboronprom.com.ua

Подробнее...

10 Май 2017

“АНТОНОВ” І “TAI” СПІВПРАЦЮВАТИМУТЬ В ГАЛУЗІ БЕЗПІЛОТНОЇ ТЕХНІКИ

ДП “Антонов”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, підписало Меморандум про співпрацю з Turkish Aerospace Industries (TAI) задля розробки та виробництва різних модифікацій БПЛА, в тому числі й ударних, для потреб Збройних сил України. Нові домовленості підписали за участю Секретаря Ради національної оборони і безпеки України Олександра Турчинова в рамках 13-ї Міжнародної виставки військової техніки “IDEF-2017” (м. Стамбул).

Подробнее...