June 2016

30 June 2016

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Головний пріоритет – захист прав людини праці

29 червня п.р. повноважна делегація Федерації профспілок України на чолі з Головою СПО об’єднань профспілок, Головою ФПУ Григорієм Осовим провела робочу зустріч в Федерації роботодавців України. Під час обговорення актуальних та гострих соціально-економічних питань профспілковий лідер вручив Першому заступники Голови СПО сторони роботодавців Олексію Мірошниченку Заяву Ради ФПУ у зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги від 23 червня. Документ передано для обговорення механізмів реалізації пропозицій профспілок з цього питання.

Read more

28 June 2016

15 June 2016

Відбулася робоча зустріч Голови ФПУ Осового Г.В. та голів галузевих профспілок оборонно-промислового комплексу з Першим Віце-Прем’єр-Міністром України Степаном Кубівим

 

Це була попередня робоча зустріч керівництва ФПУ та галузевих профспілкових організацій промислового і оборонного секторів економіки із чиновником такого високого рангу для обговорення питань пов’язаних із налагодженням діалогових відносин урядовців з профспілками і роботодавцями з питань розвитку вітчизняного виробництва, стабілізації роботи трудових колективів, подолання заборгованості з заробітної плати, спрямування інвестицій на модернізацію і оновлення основних виробничих фондів підприємств, подолання проблем у соціально-трудовій сфері та створення умов для продуктивної гідної праці.

Read more

08 June 2016

Звернення Профспілки авіабудівників України і Роботодавців до Прем'єр-міністра України В.Гройсмана

Профспілка авіабудівників України та Об'єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України звернулись до Прем'єр-міністра України В.Гройсмана посприяти вирішенню ряду проблем галузі ТУТ

 

Read more

ДП «АНТОНОВ» СТАВ ОСНОВОЮ УКРАЇНСЬКОЇ АВІАБУДІВНОЇ КОРПОРАЦІЇ

Михайло Гвоздьов очолив раду директорів Української авіабудівної корпорації, створеної заради консолідації потужностей літакобудування держави. Фундаментом майбутньої співпраці стане саме ДП "Антонов", подаючи приклад реформування та налагодження роботи підприємств оборонно-промислового комплексу.

Read more

Розпочато новий етап реформування авіаційної галузі України Олександра Коцюбу призначено Президентом ДП «АНТОНОВ»

Виступаючи перед колективом ДП «АНТОНОВ» з нагоди 70-річчя від дня заснування підприємства, Президент України Петро Порошенко наголосив: "Наше спільне завдання - перетворити Україну з авіаційної держави в авіаційного гравця світового рівня!" Він також висловив переконання, що літакобудування має необхідний потенціал, аби стати стратегічною галуззю української економіки.

Read more

07 June 2016

Место, где дарят свою любовь детям

 

7 июня т.г. в ДОК "Антей", находящемся на балансе у ГП "Антонов, состоялось торжественное открытие оздоровительного сезона текущего года и первой смены. На открытии смены лагеря присутствовали родители, близкие и родственники детей.

Read more

06 June 2016

До Дня охорони праці 2016

В травні п.р. відділом охорони праці було підведено підсумки організації і проведення на підприємствах галузі Дня охорони праці, який пройшов під девізом: «Стрес на робочому місці - колективний виклик».

Read more

02 June 2016

Президент України відвідав ДП "Антонов"

 

З нагоди 70 річчя з дня заснування Державного підприємства "Антонов", на підприємстві відбулись урочисті заходи. Участь в них взяв Президент України Петро Порошенко.

Read more

01 June 2016

Свято для дітей!

 

1 червня з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в ПАТ "НТК "Електронприлад" відбулась урочиста церемонія нагородження учасників дитячого конкурсу творчості, організованого на підприємстві. Участь у ньому взяли діти та онуки працівників "Електронприладу".

Read more