August 2016

26 August 2016

З Днем авіації України!

Шановні спілчани, колеги, друзі!

Центральний Комітет Профспілки вітає Вас з Днем авіації України!

День авіації України – це велике свято для усіх, хто докладає значних зусиль задля розвитку авіаційної промисловості на складному та довготривалому шляху до відродження сильної та незалежної повітряної держави.

Авіабудування є однією з найважливіших і найпрестижніших індустрій сучасного світу, а рівень її розвитку – красномовний показник конкурентоспроможності держави, її економічної, технічної та наукової могутності.

Сьогодні авіація – надійний, зручний і найшвидший вид транспорту, і це завдяки тому, що в галузі працюєте Ви, люди, по-справжньому закохані в небо, професіонали, які розуміють особливу відповідальність за безпеку польотів.

Висловлюємо Вам вдячність за відданість справі. Ваш високий професійний рівень визнаний в усьому світі. Ми переконані, що Ваша праця і надалі слугуватиме економічному розвитку України, зміцнюватиме її авторитет як авіаційної держави!

В цей святковий день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, вдалих злетів та м’яких посадок, і найголовніше – мирного неба!

Read more

ДК "Укроборонпром" виповнилась 5-а річниця від Дня утворення

Вітаємо з визначною подією – 5-річчям від Дня утворення Державного концерну "Укроборонпром"!

Від імені Профспілки авіабудівників України, за підписом Голови ПАУ, був направлений вітальний лист на ім'я Генерального директора концерну Романова Р.А. 

З текстом листа Ви можете ознайомитись тут.

Read more

23 August 2016

Вітаємо з 25-річчям Незалежності України!

Шановні спілчани!

Від усього серця вітаємо вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам – якого ми славного роду діти. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане.

Здоров’я кожному із вас, добра, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя.

 

Read more

16 August 2016

03 August 2016

ЗАКОН ЩОДО РОЗВИТКУ ЛІТАКОБУДУВАННЯ ПІДПИСАНО

Сьогодні, 3 серпня 2016р., Президент України підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для міжнародної кооперації суб'єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування".

Read more

РІШЕННЯ РНБО В ДІЇ

 

Президент України підписав указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про заходи щодо розвитку оборонно-промислового комплексу України", яким ввів в дію зазначене рішення РНБО.

Read more