June 2017

26 June 2017

ДП “ЗАВОД 410 ЦА” передало черговий літак Ан-26 Повітряним силам Збройних сил України після проведення капітального ремонту

23 червня 2017 року на ДП "ЗАВОД 410 ЦА" відбулась урочиста передача відновленого літака Ан-26 Повітряним Силам Збройних Сил України.

Read more

20 June 2017

Розпочала свою роботу найбільша авіаційна виставка в Ле-Бурже. Україна представляє новітній Ан-132Д

19 червня відбулося урочисте відкриття 52-го аерокосмічного салону Paris Air Show – 2017, який буде працювати до 25 червня п.р. В церемонії відкриття брав участь Президент Франції Еманнюель Макрон. У салоні беруть участь понад 2000 компаній з 47 країн світу. На виставці представлено 130 літаків, 36 з яких беруть участь в програмі демонстраційних польотів.

Read more

16 June 2017

Нові спортивні досягнення авіабудівників України

В період з 12 по 17 червня 2017 року в с. Коблеве, Миколаївської області, на базі спорту та відпочинку «Парадіз» відбулась ХVІ Всеукраїнська Спартакіада авіабудівників України.

Спартакіада проводилась з метою пропаганди здорового способу життя серед молодих працівників підприємств галузі, виховання в них морально-вольових і військово-патріотичних  якостей, як у майбутніх захисників Батьківщини, зміцнення здоров’я працівників підприємств і їх творчого довголіття.

Організаторами Спартакіади виступили Профспілка авіабудівників України, Центральна Рада ФСТ «Україна», ДК «Укроборонпром», Асоціація «Укравіапром», Об’єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України та підприємства і організації авіабудівної галузі.

У Спартакіаді участь взяли 12 команд-представників підприємств галузі, а саме: АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ДАХК «Артем», ДП «Антонов», СЗ «Антонов», ДП «ХМЗ «ФЕД», ДП «ДержККБ «Луч», ДП МФ «Артем», ДП «Новатор», ВМЗ ПАТ «Мотор Січ», ДП «Завод 410 ЦА», ПАТ «НТК «Електронприлад».

Read more

14 June 2017

Відбулось засідання Президії ЦК ПАУ

У ході проведення заходів ХVІ Всеукраїнської Спартакіади авіабудівників України було проведено планове засідання Президії Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України. Головував на засіданні Голова Профспілки Ярема Жугаєвич.

Під час засідання Президії ЦК ПАУ були розглянуті та прийняті відповідні рішення з таких основних питань:

Ø  про підсумки проведення XVІ-ї Всеукраїнської Спартакіади ПАУ та підготовку до участі збірної команди ПАУ у ХХІІ-й Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту;

Ø  про соціально-економічну ситуацію в галузі та дії соціальних партнерів;

Øпро звернення трудового колективу ДП «Антонов» щодо призупинення корпоратизації підприємства;

Ø  різне.

Read more

06 June 2017

Відкриття першої зміни в ДОК "Антей" ДП "Антонов"

6 червня в урочистій атмосфері відбулося відкриття першої зміни в ДОК "Антей" ДП "Антонов".

Read more

02 June 2017

Турнир по мини-футболу: антоновские традиции развиваются

Поддерживать и развивать рабочий спорт могут лишь на тех предприятиях, где здоровье работников и их досуг являются предметом пристального внимания со стороны как администрации, так и профсоюзной организации.

На ГП «Антонов» подобные традиции не только поддерживаются, но и укрепляются и в наше непростое время.

Read more

01 June 2017

Обучение для профактива ПО ПАУ в ГАХК «Артем»

1 июня 2017г. в зале центра технической информации ГАХК «Артем» состоялся семинар для председателей цеховых комитетов, их заместителей и представителей молодежи профсоюзной организации (всего 52 человека).

Read more

В ДАХК «Артем» визначили кращих тенісистів!

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення працівників до занять фізичною культурою та спортом, ПО ПАУ в ДАХК «Артем» на базі СК «Сокіл» провели Турнір з настільного тенісу присвячений
100-річчю ПО ПАУ в ДАХК «Артем» та першому польоту людини в космос, серед працівників ДАХК «Артем» та АТ, ДП «МФ «Артем», ДП «ДержККБ «Луч».

Read more