July 2017

26 July 2017

Офіційна заява ПАТ "Мотор Січ"

Офіційна заява ПАТ «МОТОР СІЧ» з приводу інформації, розповсюдженої Генеральним прокурором України Ю.Луценком в ході брифінгу 21.07.2017р. в м. Дніпро.

Read more

21 July 2017

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

9 липня 2017 року набрали чинності зміни до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів (Закон від 6 червня 2017р. №2081-VIII)

Що нового?

1. Розширено перелік категорій дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок та фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел;

2. Введено поняття "майнові об'єкти оздоровлення та відпочинку дітей" та "державний реєстр майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку дітей". Це дає можливість забезпечити збереження мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, дозволить запобігти ліквідації, передачі під заставу, перепрофілюванню тощо;

3. Встановлено персональну відповідальність керівника дитячого закладу оздоровлення та відпочинку за якість послуг, які надає такий заклад, та за збереження життя і здоров’я дітей, які перебувають у такому закладі, а також за неподання у строк, або подання не в повному обсязі відомостей про майнові об’єкти оздоровлення та відпочинку дітей, якими користується такий заклад до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

4. Встановлено вимоги до педагогічних та медичних працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку тощо.

Read more

05 July 2017

В ДАХК "Артем" відбулось навчання профспілкового активу ПАУ

5 липня п.р. в ДАХК "Артем" відбувся навчальний семінар  для профспілкового активу ПАУ під назвою - школа «Трудова просвіта». Викладачем навчання був голова комітету соціальної політики та праці Верховної Ради України ІІ скликання Юрій Буздуган.

У ході проведення семінару були розглянуті наступні теми: "Досвід українських профспілок", "Еволюція економіки, еволюція профспілок", а також "Профспілки та закони інформаційної війни".

Read more