Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

КОЛИ ПЕРЕДБАЧАТЬ КОШТИ В ДЕРЖБЮДЖЕТІ НА ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ?

КОЛИ ПЕРЕДБАЧАТЬ КОШТИ В ДЕРЖБЮДЖЕТІ НА ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ?

19 січня відбулась веб-конференція представників підприємств авіаційної промисловості щодо ходу виконання Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості на 2021 – 2030 роки (Програма-2030).

Конференція організована АТ «УкрНДІАТ», участь у якій взяли представники основних підприємств-виконавців Програми-2030, зокрема, ДП «Антонов», ДП «Івченко-Прогрес», АТ «ФЕД», АТ «Мотор Січ», а також Укрпрофавіа.

Вів конференцію директор з міжнародних проектів і програм АТ «УкрНДІАТ» Віктор Шулєпов.

Учасники висловили своє обурення через відсутність бюджетного фінансування завдань і заходів Програми-2030 у 2022 році та вважають це неприйнятним для України як авіабудівної держави.

Учасники підтримали звернення Асоціації «Укравіапром», Профспілки працівників авіабудування та машинобудування України та Об’єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України до керівників держави щодо корегування Держбюджету 2022 та включення до нього фінансування Програми-2030.

Таке звернення від соціальних партнерів галузі було направлено до органів влади 10.01.2022 року.

З метою пришвидшення організаційних заходів по реалізації Програми-2030 учасники конференції ініціюють звернення до Мінстратегпрому:
- щодо визначення уповноваженої організації з моніторингу та звітності за Програмою-2030;
- щодо прискорення визначення працівника Мінстратегпрому, відповідального за організацію і контроль виконання Програми-2030;
- щодо невідкладного видання наказу про проведення конкурсного відбору проектів Програми-2030 та їх виконавців.

Також учасники конференції занепокоєні тим, що з 17-ти заходів Плану виконання Стратегії відродження вітчизняного авіабудування, затвердженого урядом, виконано лише один – прийнято Програму-2030.

У зв’язку із цим, за пропозицією АТ «УкрНДІАТ», питання підготовки відповідних актів КМУ, направлених на виконання решти 16-ти заходів із зазначеного Плану заходів буде ініційовано перед Мінстратегпромом.

Профспілка працівників авіабудування та машинобудування України підтвердила свою готовність лобіювати питання бюджетного фінансування Програми-2030 на засіданнях відповідного урядового комітету.

Вхід для співробітників

Наші партнери