Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

117 річниця з Дня народження Олега Антонова

7 лютого вся прогресивна авіаційна спільнота відзначає 117 річницю від дня народження великого авiаконструктора Олега Костянтиновича Антонова.

Він був одним з тих небагатьох авіаентузіастів, які зробили реальністю споконвiчну мрiю людини про подолання земного тяжiння та польоти у безмежному повiтряному океанi на могутніх i надiйних крилах. 

Особисто Олегом Антоновим і під його керівництвом було створено більш ніж  півсотні конструкторських розробок планерів і літаків різноманітного класу і призначення,  він заснував школу конструювання -  відомий сьогодні авіаційний бренд ДП "АНТОНОВ".

Невичерпна творча енергія, величезний потенціал, різноплановість інтересів, прагнення краси — саме таким є і залишиться в нашому житті

Олег Антонов. 

Він був не тільки видатним авіаконструктором, а й багатогранно талановитою особистiстю: посадив і доглядав сад бiля будинку, де мешкав; автор багатьох малюнків і художнiх картин; великої кiлькостi книг i статей, присвячених не лише авiацiї, а й проблемам реформування економiки; активний громадський діяч.

Останнi роки свого життя Олег Костянтинович турбували не лише питання вдосконалення лiтакiв-гiгантiв. Він напруженно опрацьовував два важливих напрямки: здешевлення авiаперевезень i пiдвищення безпеки польотiв.

О.К. не уявляв свого існування без неба так само, як небо вже складно уявити без його літаків, які гордо носять його ім'я.

Вхід для співробітників

Наші партнери