Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Представники ПАУ взяли участь у Східнорегіональній конференції IndustriAll Europe

Сьогодні у місті Ланьцут (Польща) відбувається Східнорегіональна конференція IndustriAll Europe. Серед учасників представники галузевих профспілок промисловості України, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Словенії.
Укрпрофавіа нещадовно отримала статус члена  міжнародного об’єднання IndustriAll Europe, також приймає участь у конференції.
 
Українська делегація проінформувала про катастрофічний вплив війни на стан промисловсті в Україні та скрутне становище працівників. Колеги з Європи мали можливість з перший вуст почути, в яких умовах  доводиться працювати українцям під час збройної агресії росії. Окремо акцентували увагу на  спробах влади змінити трудове законодавство України не на користь працівників.

Під час конференції учасники не оминули увагою питання справедливого переходу до економіки декарбонізації виробництва та споживання та його негативних наслідків на зайнятість у промисловості. 

Профспілки Європи поінформували про свої проблемні питання,  з якими їм доводиться працювати. Спільним викликом для всіх країн стала значна інфляція, віддтік робочих кадрів у промислових секторах та енергетична криза.

Вхід для співробітників

Наші партнери