Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Фотоклуб Ікар відкрив виставку у Будинку Спілок

Фотоклуб Ікар відкрив виставку у Будинку Спілок

27 травня у Будинку спілок в м. Києві (2 поверх) розпочала свою роботу фотовиставка Народного фотоклубу "Ікар", який діє при профкомі ПО ПАУ на ДП "Антонов". Участь у відкритті виставки взяли Голова ПАУ Ярема Жугаєвич, голова ПО ПАУ на ДП "Антонов" Віктор Гуска, директор фотоклубу "Ікар" Олександр Козулько, виконавчий директор Асоціації "Укравіапром" Олександр Палій, голова ПО ПАУ на ДП "Івченко-Прогрес" Денис Архипов, учасники фотоклубу, почесні гості і запрошені.

Під час відкриття виставки, виступаючі зазначили, що на таких емоціях тримається вся Україна. 

Голова ПО ПАУ на ДП "АНТОНОВ", зокрема, назвав керівника фотоклубу Олександра Козулька натхненником цієї виставки. 

Фотоклуб Ікар з початку заснування у 1980 році і сьогодні системно працює і розвивається. 

Такі заходи підтверджують, що працює і живе підприємство, працює і живе Україна. 

Виступаючі дякували членам клубу за їх творчій  погляд на всесвіт, а організаторам за сприяння розкриттю творчої індівідуальністі.

Виставка пройшла під егідою та за підтримки профкому ПО ПАУ на ДП "АНТОНОВ", ЦК ПАУ, Асоціації Укравіапром, які активно підтримують аматорську складову людини праці. За що їм щира подяка.

В експозицію виставки увійшло понад 100 робіт від 32 авторів. Це роботи різної тематики - авіація, портрет, жанр, міський пейзаж, пейзаж, натюрморт і вільна тема. Всі роботи були створені за допомогою мобільного телефона і це новий напрямок фотомистецтва.

Гості та запрошені були вражені високою майстерністю представлених робіт, яскравістю талантів антоновців. 

Виставка продовжує свою роботу до 30 червня. Роботи можна подивиться у четвер з 17:00 до 18:30 і суботу з 11:00 до 17:00 годин.
Приходьте!

Вхід для співробітників

Наші партнери