Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Термінове звернення промислових профспілок України до IndusrtiAll: Допоможіть Україні повернути мир та безпеку на усій її території!

Термінове звернення промислових профспілок України до IndusrtiAll: Допоможіть Україні повернути мир та безпеку на усій її території!

Dear Leadership of GU IndustriALL! Dear Leadership of IndustriALL-Europe! Dear members of GU IndustriALL Executive Committee,

6 червня 2023 року в Україні російський агресор здійснив новий терористичний акт глобального масштабу та спричинив масштабну техногенну аварію в Україні та Європі. Каховська гідроелектростанція (ГЕС), яка була окупована росіянами протягом тривалого часу, була замінована та підірвана росіянами. Повністю знищена дамба і машинний зал. За інформацією Укргідроенерго, Каховська ГЕС не підлягає відновленню.

Загрози для цивільного населення зростають кожну хвилину. Близько 80 населених пунктів підлягають евакуації.

Водою будуть знищені міста і села, будівлі, інфраструктура, підприємства. Запущений механізм знищення навколишнього середовища та екосистеми на довгі роки. Забруднення від підприємств, та їх продукції, наприклад, нафтопродуктів, хімічних матеріалів призведе до масового забруднення, а санітарно-епідемiологічна криза не забариться. Відомо вже, що понад 450 тон машинного масла, яке було у турбінах та трансформаторах, потрапило у воду.

Найбільша в Європі атомна станція ЗАЕС використовує воду з Каховського водосховища для охолодження реакторів. Рівень води, який потрібен на ЗАЕС, знижується дуже швидко, що несе потенційну  загрозу для ЗАЕС, і відповідні, наслідками для всього Європейського континенту та світу.

Що конкретно трапиться з берегом Каховського водосховища з боку ЗАЕС, яке заміновано окупантами, під дією потоків води, наразі  невідомо.

Але зрозуміло, що ворожі мінні загородження, що опинились під водою, будуть знесені потоками води вниз за течією.

В цей же час делегації країни- терориста росії та її посібника білорусі будуть приймати участь у роботі 111-ої щорічної Конференції МОП в Женеві, 15-16 червня 2023.

Країна- терорист, яка згідно Женевської Конвенції, здійснює воєнний злочин, підірвавши дамбу Каховської АЕС, повинна бути видворена з усіх міжнародних організацій та об’єднань.

Ми закликаємо міжнародні профспілкові федерації  виступити з заявами про недопустимість участі росії та білорусі в роботі Конференції МОП та інших заходах МОП!

А також просимо посилити Україні допомогу за різними напрямками, щоб прискорити перемогу України, та притягнути росію до відповідальності.

Наголошуємо, що зруйнувавши Каховську ГЕС, Росія вчергове вчинила воєнний злочин, порушила норми гуманітарного права та екологічного права.  Це продовження російської політики зі знищення цивільних об’єктів, інфраструктури та секторів економіки в Україні з метою завдати максимальних людських жертв та руйнувань. Росія вже завдала збитків Україні на $700 млрд, у тому числі, знищивши цілі промислові міста з металургійними, гірничодобувними підприємствами.

РФ повинна понести міжнародну відповідальність за всі свої злочини.

Звертаємось до Вас, станьте голосом України на міжнародних майданчиках.

Допоможіть Україні повернути мир та безпеку на усі її території!

Sincerely Yours,

12 Ukrainian Affiliates of GU IndustriALL

13 Ukrainian Affiliates of IndustriALL-Europe

Nuclear Power and Industry Workers of Ukraine

Trade Union of Workers of Metallurgical and Mining Industries of Ukraine

Independent Trade Union of Miners of Ukraine

Union of Energy and Electrotechnical Industry Workers of Ukraine

Oil and Gas Industry Workers Union of Ukraine

Chemical and Petrochemical Industry Workers Union of Ukraine

Trade Union of Aircraft and Machine Building Workers of Ukraine

Trade Union of Defence Industry Workers of Ukraine

Radio Electronics and Mechanical Engineering Workers’ Trade Union of Ukraine

Automobile and Agricultural Machinery Workers Union of Ukraine

Trade Union of Machine Building and Metalworking of Ukraine

Trade Union of Coal Industry Workers of Ukraine

Trade Union of Machine Builders and Instrument Makers

Вхід для співробітників

Наші партнери