Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

ПОЗИЦІЯ ПРОФКОМУ ПО ПАУ НА ХДАВП ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ: ВІДНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЦТВА І ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ ПРАЦІ

 

17 липня 2023 року у приміщенні Профкому ПО ПАУ на ДП ФЕД відбулася робоча зустріч керівника та членів профкому ПО ПАУ  на ХДАВП      (М. Погорєлов, В. Слинько, Т. Корлякова) з представниками АК УОП (Януль Г. - нач. управління авіабудування, Ялинський М. - управління координації та безпеки), які прибули в м.Харків за дорученням нового керівника АК УОП – генерального директора Германа Сметаніна. Мета зустрічі – вивчення причин та наслідків конфліктної ситуації, яка виникла ще у 2021 році між керівником ХДАВП О. Кривоконем та ПО ПАУ на ХДАВП.

Приводом цієї зустрічі став недавній лист голови профкому ПО ПАУ на ХДАВП Михайла Погорєлова на адресу генерального директора АТ УОП, де були викладені проблеми, в яких з незалежних від них причин опинився трудовий колектив ХДАВП, і які значно масштабувалися після повторного призначення О.Кривоконя на посаду генерального директора ХДАВП у квітні 2021 р.

Під час зустрічі представники профкому ПО ПАУ на ХДАВП підтвердили вимогу до АТ УОП щодо необхідності негайного звільнення О.Кривоконя з посади за здійснені ним численні порушення законодавства та колективного договору та призначення нового керівника з фаховою авіабудівною освітою,  обраного за конкурсом з наявним бізнес-планом відродження підприємства.

Другою вимогою Профкому до АТ УОП є активізація взаємодії з вищими державними органами та судовою владою з метою термінового повернення працівникам ХДАВП зарплатних та пенсійних боргів.

Зі своєї сторони представники АТ УОП підтвердили, що за усі вісім років здійснення управління ХДАВП з боку його попередника (Державний концерн "Укроборонпром"), останній не спромігся розробити жодної стратегії розвитку ХДАВП (як підприємства - учасника Концерну), що передбачено Законом України "Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі".

Також Геннадій Януль нагадав про існуючі плани передачі цілосного майнового комплексу ХДАВП в управління Фонду державного майна до здійснення яких держава повернеться відразу після завершення військового стану.

По завершенні зустрічі Геннадій Януль повідомив про заплановану його зустріч з О.Кривоконем (для з’ясування його позиції щодо вимог ПО ПАУ) та пообіцяв донести до керівника АТ УОП об’єктивнуінформацію отриману під час відрядження в м.Харків.

Особливу вдячність члени профкому ПО ПАУ на ХДАВП висловили голові заступнику Голови ПАУ по Харківській області Володимиру Тиндіку за організацію перемовин та безпосередню участь в них.

Вхід для співробітників

Наші партнери