Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

ПРОФАКТИВ УКРПРОФАВІА ПІДВИЩИВ КВАЛІФІКАЦІЮ

ПРОФАКТИВ УКРПРОФАВІА ПІДВИЩИВ КВАЛІФІКАЦІЮ

В період з 30 квітня по 2 травня п.р. відбувся семінар-навчання (підвищення кваліфікації) організований Профспілкою спільно з Академією праці, соціальних відносин та туризму ФПУ Академія праці, соціальних відносин і туризму.

Навчанням були охоплені понад 40 учасників: голови ПО ПАУ, їхні заступники, працівники профкомів та профактивісти.

Навчання відбувалось в очному режимі у місті Києві на базі ГК «Турист» та в онлайн студії за допомогою застосунку Zoom.

Були розглянуті надзвичайно важливі теми, зокрема:

 

📍особливості укладення колективного договору на підприємстві в сучасних умовах;

📍державний контроль за дотриманням законодавства про працю;

📍особливості застосування електронного документообігу в роботі профкому;

📍реєстрація в Електронному суді: обовʼязок чи право?

Учасники дізналися про те, як побудований соціальний діалог країн ЄС, особливості кібербезпеки в роботі з персональними даними, а також розібрали судову практику з найактуальніших питань профспілкової роботи; психологічні аспекти в роботі первинок тощо. Учасники навчання проявили надзвичайну активність і зацікавленість під час дискусій та обговорення тем, що вчергове підкреслює необхідність «живого» спілкування та обміну досвідом.

Хочемо відмітити високий рівень викладацького складу, організованого АПСВ, та підготовку необхідного інформаційного матеріалу.

За підсумками навчання учасники отримали відповідні сертифікати, які дорівнюють 1 кредиту Європейської кредитно-трансферної системи (ECTS, European Credit Transfer and Accumulation System). Ця система створена для полегшення визнання результатів навчання, що здобуваються у різних закладах вищої освіти, а також результатів неформального та інформального навчання і передбачає накопичення результатів навчання.

Вчитися профактиву під час воєнного стану особливо важливо, оскільки профспілковий рух наразі має багато нестандартних викликів.

Вхід для співробітників

Наші партнери