До Дня охорони праці 2016

В травні п.р. відділом охорони праці було підведено підсумки організації і проведення на підприємствах галузі Дня охорони праці, який пройшов під девізом: «Стрес на робочому місці - колективний виклик».

 

Першими звітували про проведення Дня охорони праці:

- ПАТ «Мотор Січ»;

- ДП «ЖМЗ «Візар»;

- ДП «ХМЗ «ФЕД»;

- ДП «Держ ККБ «Луч»;

- ДП «Івченко-Прогрес»;

- ПАТ «ВАЗ»;

- ДП «Антонов».

На підприємствах галузі були проведені наступні заходи:

- проведено тематичні лекції та зустрічі з працівниками в трудових коллективах з тематикою: «Стрес на робочому місц і- колективний виклик»;

- оновлено стенди і куточки з охорони праці;

- на окремих підприємствах, проведені конкурси на кращий підрозділ та кращий, за показниками безпеки, працівник;

- розроблені заходи з управління та визначення психосоціальних ризиків, їх оцінки та вжиття превентивних заходів;

- проведено тематичні радіопередачі щодо запровадження ризикоорієнтованого підходу, визначення впливу стрессу на працівників та на продуктивність виконуваної роботи.

Так, серед проведених заходів у ПАТ «Мотор Січ»,

розміщено звернення Організаційного Комітету до дня охорони праці у газеті підприємства.

Проведено збори у всіх виробничих підрозділах На території підприємства висаджено 184 дерева, 172 декоративних кущів та 500 кущів троянд. Біля цехів облаштовані місця для відпочинку працівників на свіжому повітрі в обідню перерву.

Проведено відвідування 47 сімей інвалідів та родичів, смертельно травмованих на виробництві, з наданням їм матеріальної допомоги на суму 36650 гривен.

Приємно відзначити, що дочка працівниці підприємства – Скумаєва Юлія стала призером Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». За результатами конкурсу, вона зайняла 3-є місце у віковій категорії до 14 років.

- На ДП «Антонов» розроблено заходи щодо усунення стресових ситуацій у виробничому процесі та організовано випуск заводської газети, а ДП «Івченко-Прогрес» радіогазети по тематиці: «Стрес на робочому місці» та його наслідки.

- На ДП «ХМЗ «ФЕД» було проінформовано всіх працівників щодо проведення Дня охорони праці та проведено навчання по безпечному виконанню робіт з робочими та ІТР.

- у ПАТ «ВАЗ» визначені кращі підрозділи, виконано комплекс заходів щодо удосконалення СУОП, профілактики професійних захворювань і виробничого травматизму, покращення умов праці, раціонального використання робочого часу тощо. Ухвалено заходи щодо опрацювання і оцінки адекватності соціальних контактів між працівниками і ІТР, відсутності фізичного і психологічного насилля, відповідності займаної посади, прозорості і справедливості процедур пр розгляді заяв і скарг працівників, врахування ергономічних аспектів для зниження стресу

- На ДП «ЖМЗ «Візар», під час проведення «Тижня охорони праці», відділом промислової безпеки спільно з комісією з питань охорони праці проофспілкового комітету підприємства, проведено аналіз ефективності функціонування «Системи управління охороною праці» та комплексне обстеження умов праці на робочих иісцях на їх відповідність вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці. Також під час проведення «Тижня охорони праці» на ДП «ЖМЗ «Візар» з працівниками підрозділів були виконані профілактичні заходи щодо забезпечення безпечних умов праці та попередження виробничого травматизму. Під час підведення підсумків роботи підрозділів було визначено кращим підрозділ «цех 139».

За результатами проведеної роботи необхідно відзначити, що не всі ПО ПАУ підійшли до проведення Дня охорони праці, а на окремих підприємствах «Тижня охорони праці», свідомо і виважено, не всі звітували про виконану роботу, а піднята тема зачіпає всіх і великі підприємства і підприємства з малою чисельністю.

Адже стресом неможливо управляти без його адекватної оцінки. Така підвищена увага до цієї теми обумовлена тим, що стрес на робочому місці є однією з найскладніших проблем, що постають перед сферою охорони праці та охорони здоровя.

За даними європейських дослідників, саме стрес є причиною від 50% до 60% усіх втрачених робочих днів і пов’язаних із цим економічних і соціальних втрат.

Понад 40 млн. осіб в країнах ЄС страждають від виробничого стресу, а економічні втрати, пов’язані з виконанням роботи працівниками в стані депресії, сягають 617 млрд. євро на рік.

І саме тому влада, наші соціальні партнери і всі ми повинні активніше долучатися до розроблення і удосконалення законодавства, стратегії, орієнтирів, інструментів для оцінки та управління виробничим стресом.

Стрес є одним із ризиків, тож для запобігання йому слід включати в загальну політику підприємств щодо безпеки й гігієни праці та СУОП.

 

Головний технічний інспектор                                 С. Ліщинський

праці ЦК ПАУ