Протокол зустрічі делегації представників профспілкових організацій з Прем'єр-міністром України В.Гройсманом

Після Всеукраїнського маршу протесту профспілоку зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів, що відбувся в Києві 6 липня ц.р., Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у КМУ зустрівся з делегацією представників профспілкових організацій.

 

У зустрічі взяли участь керівники всеукраїнських галузевих профспілок та регіональних профоб’єднань, Голова СПО об’єднань профспілок, голова ФПУ Григорій Осовий.

У підсумку перемовин було досягнуто домовленості щодо необхідності:

- подальшої спільної роботи Уряду і профспілкових організацій з метою забезпечення сталого економічного розвитку в країні як бази піднесення добробуту громадян, детінізації економіки та ринку праці;

- неухильного дотримання принципів соціального діалогу під час прийняття рішень з питань формування та реалізації державної соціальної та економічної політики, регулювання трудових, соціальних, економічних відносин.

Членам Кабінету Міністрів України було дане доручення забезпечити проведення на системній основі зустрічей з Федерацією профспілок України та галузевими профспілками для підготовки спільних пропозицій щодо вирішення порушених ними проблемних питань.

У зустрічі прийняв участь Голова Профспілки авіабудівників України - Ярема Жугаєвич.

(З Протоколом зустрічі можна ознайомитись тут)