З Днем авіації України!

Шановні спілчани, колеги, друзі!

Центральний Комітет Профспілки вітає Вас з Днем авіації України!

День авіації України – це велике свято для усіх, хто докладає значних зусиль задля розвитку авіаційної промисловості на складному та довготривалому шляху до відродження сильної та незалежної повітряної держави.

Авіабудування є однією з найважливіших і найпрестижніших індустрій сучасного світу, а рівень її розвитку – красномовний показник конкурентоспроможності держави, її економічної, технічної та наукової могутності.

Сьогодні авіація – надійний, зручний і найшвидший вид транспорту, і це завдяки тому, що в галузі працюєте Ви, люди, по-справжньому закохані в небо, професіонали, які розуміють особливу відповідальність за безпеку польотів.

Висловлюємо Вам вдячність за відданість справі. Ваш високий професійний рівень визнаний в усьому світі. Ми переконані, що Ваша праця і надалі слугуватиме економічному розвитку України, зміцнюватиме її авторитет як авіаційної держави!

В цей святковий день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, вдалих злетів та м’яких посадок, і найголовніше – мирного неба!