10 грудня Профспілці авіабудівників України виповнюється 25 років

Шановні спілчани!

10 грудня нашій Профспілці авіабудівників України виповнюється 25 років. За цей час вона з гідністю пройшла через безліч випробовувань. Важко сказати, коли було найскладніше впродовж цього періоду, адже кожного року, місяця, тижня, дня поставали різні проблеми. Незважаючи на труднощі, ми змогли накопичити достатній досвід для їх вирішення, а Профспілка стала авторитетною  частиною всеукраїнського і світового профспілкового руху.

Як і в далекому серпні 1991 року, коли було ініційовано утворення Профспілки, так і нині ЦК Профспілки, її первинними організаціями докладається максимум зусиль для збереження галузі, кожного підприємства, захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки і їх сімей, як безпосередньо, так і через систему соціального діалогу – укладення Галузевої Угоди авіаційної промисловості, колективних договорів.

Профспілка, без перебільшення, стала координуючим центром діяльності галузі.

Також, нам вдалося виконати задачу Установчого з’їзду Профспілки - зберегти авіабудівну галузь, - сьогодні вже найбільшу серед всіх галузей машинобудівного та оборонно-промислового комплексів України!

За цей час нам вдалося зміцнити свою організаційну єдність, зберегти вірність принципам демократії та солідарності. ПАУ гідно представляє інтереси найманих працівників в усіх органах державної влади, місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями.

Враховуючи результати роботи Профспілки за останню чверть століття, можна висловити впевненість, що ми маємо потенціал для того, щоб кожен член Профспілки і в подальшому міг відчути результати нашої роботи. Разом з тим, варто наголосити, що від активної участі кожного члена Профспілки в її діяльності залежить успіх нашої спільної справи.

Вітаючи членів ПАУ з ювілеєм Профспілки, бажаю їм миру, злагоди, здоров’я і віри у свою Профспілку!