ЧЕРГОВИЙ НАСТУП НА ПРОФСПІЛКОВЕ МАЙНО

На сайті Мінекономрозвитку України опублікований  для обговорення Проект Закону України "Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об'єднань (організацій) колишнього Союзу РСР".

В проекті передбачено, що правонаступником майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР є держава, а майно загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР є державною власністю. У разі, коли таке майно перебуває у володінні та/або користуванні у будь-яких осіб, а також територіальних громад, воно підлягає витребуванню в судовому порядку.

 У разі прийняття даного законопроекту під його дію підпадає майно загальносоюзних профспілкових організацій (об'єднань) на території України, зокрема Федерації профспілок України.

Проект Закону розроблено Мінекономрозвитку на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 3406/0/2, пункту 3 доручення Прем’єр-міністра України від 08.04.2015 № 10648/2/1-15 до Указу Президента України від 12.03.2015 № 140/2015 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 лютого 2015 року "Про заходи щодо створення належної матеріально-технічної бази для лікування, реабілітації та оздоровлення військовослужбовців та інших осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, а також учасників бойових дій та інвалідів війни".

Враховуючи, що проект проходить обговорення, кожен може ознайомитись із ним та висловити своє відношення до нього. Для цього достатньо зайти на сайт Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) → пройти в розділ "Документи"→ обрати відповідний проект → та натиснути "НІ", відповідаючи на питання "Чи підтримуєте ви цей проект?"

Відділ правової роботи ВА ЦК ПАУ