В ДАХК «Артем» визначили кращих тенісистів!

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення працівників до занять фізичною культурою та спортом, ПО ПАУ в ДАХК «Артем» на базі СК «Сокіл» провели Турнір з настільного тенісу присвячений
100-річчю ПО ПАУ в ДАХК «Артем» та першому польоту людини в космос, серед працівників ДАХК «Артем» та АТ, ДП «МФ «Артем», ДП «ДержККБ «Луч».

В турнірі прийняли участь всі бажаючи, незалежно від віку та статі, всього 21 чоловік, в тому числі 5 жінок.

Переможцем та володарем перехідного кубку став Каребін Генадій (ДП «ДержККБ «Луч»), серед жінок перше місце виборола Лисенко Ірина (ДП «ДержККБ «Луч»). Кращим серед артемівців став Лупач Вячеслав.

Переможці та призери отримали дипломи, грамоти та цінні призи.

Турнір став одним з етапів підготовки спортсменів до фінальних змагань ХVІ-ої Всеукраїнської Спартакіади Профспілки авіабудівників України.