Комісії

Склад постійних комісій ЦК ПАУ 

п/п

П.І.Б.

ПО ПАУ
на (у)
(підприємстві)

Посада
в ПАУ

Посада в комісії ЦК

Фото

1. Комісія з питань організаційно-масової роботи

(Відпов. організат. від ВА ЦК ПАУ Поляков Д.М.)

1.

Кельїн Олександр Дмитрович

ДАХК "Артем"

голова ПО ПАУ

голова комісії

2.

Шаповалов Леонід Павлович

ПАТ "ВАЗ"

голова ПО ПАУ 

заст. голови
комісії

3.

Абрамов Олександр Миколайович

ПАТ "НТК "Електронприлад"

голова ПО ПАУ

член комісії

4.

Семенцов Віктор Федорович

ДП "Антонов"

член ЦК ПАУ

член комісії

5.

Смородін Антон Юрійович

ДП "Завод 410 ЦА"

голова ПО ПАУ

член комісії

6. П'яних Олена Вікторівна ПАТ "Дніпропетровський агрегатний завод" голова ПО ПАУ член комісії  

2. Комісія з питань соціально- економічного захисту та правової роботи

(Відпов. організат. від ВА ЦК ПАУ Сметаніна О.Ф., Плахова К.Ю.)

1.

Гуска Віктор Петрович

ДП "Антонов"

голова ПО ПАУ

голова
комісії

2.

Чумак Сергій Олексійович

ДАХК "Артем"

заст. голови ПО ПАУ

заст. голови комісії

3.

Лєскова Наталія Миколаївна

ДП "МФ"Артем"

голова ПО ПАУ

член комісії

4.

Лях Артем Віталійович

ДП "Івченко-Прогрес"

член ЦК ПАУ

член комісії

5.

Погорєлов Михайло Васильович

ХДАВП

голова ПО ПАУ

член комісії

6.

Таренкова Олена Вікторівна

СЗ "Антонов"

член ЦК ПАУ

член комісії

3. Комісія з питань охорони праці і здоров’я

(Відпов. організат. від ВА ЦК ПАУ Ліщинський С.М.)

1.

Гордієнко Сергій Іванович

ДП "ХАКБ"

голова ПО ПАУ

голова комісії

2.

Тур Віталій Михайлович

ДП "ЖМЗ "Візар"

голова ПО ПАУ

заст. голови комісії

3.

Гажо Олександр Гаврилович

ПАТ "Точприлад"

голова ПО ПАУ

член комісії

4.

Коротенко Анатолій Іванович

СЗ "Антонов"

голова ПО ПАУ

член комісії

5.

Москвитіна Інна Миколаївна

ДАХК "Артем"

член ЦК ПАУ

член комісії

4. Комісія з гуманітарних питань

(Відпов. організат. від ВА ЦК ПАУ Плахова К.Ю.)

1.

Сіньков Євген Васильович

ВМЗ ПАТ "Мотор Січ"

голова  ПО ПАУ

голова комісії

2.

Біла Наталія Миколаївна

СЗ "Антонов"

заст.

голови ПО ПАУ

заст. голови комісії

3.

Александров Костянтин Васильович

ТОВ "ВіАЗ"

голова ПО ПАУ

член комісії

4.

Бацюн Таміла Петрівна

ДП "ДержККБ "Луч"

голова ПО ПАУ

член комісії

5.

Лоцман Сергій Леонідович

АТ "Мотор Січ"

заст. голови ПО ПАУ

член комісії

6.

Архипов Денис Сергійович 

ДП "Івченко-Прогрес"

голова ПО ПАУ

член комісії

5. Комісія з питань фінансової роботи

(Відпов. організат. від ВА ЦК ПАУ Алмагестова Г.Д.)

1.

Рижанський Олександр Тимофійович

ДП "Новатор"

голова ПО ПАУ

голова комісії

 

2.

Труш Михайло Іванович

АТ "Мотор Січ"

голова ПО ПАУ

заст. голови комісії

3.

Галиш Микола Іванович

ДП "Красилівський агрегатний завод"

голова ПО ПАУ

член комісії

4.

Тиндік Володимир Тихонович

ДП "ХМЗ"ФЕД"

голова ПО ПАУ

член комісії