Новости

АН-124 «Руслан» вже 35 років дивує світ!

22 грудня 2017 року на ДП «АНТОНОВ» відбулася частина заходів, присвячених 35-річчю від дня першого польоту важкого військово-транспортного літака Ан-124 «Руслан». На території аеродрому «Київ-Антонов-2» у м. Гостомель видовищний демонстраційний політ виконав модифікований варіант «Руслана» Ан-124-100М-150, який експлуатується в парку авіакомпанії «Авіалінії Антонова». Від базового транспортного Ан-124-100 цивільного призначення він відрізняється збільшеним до 150 т максимальним комерційним навантаженням, збільшеною до 120 т вагою моновантажу та більшою дальністю польоту. У заходах взяли участь...

ДП "ХМЗ "ФЕД" - 90 років!

Шановні колеги! Щиро і сердечно вітаємо з визначною подією в історії підприємства – 90-річним ювілеєм! 90 років – серйозна дата для будь-якого підприємства. Багата на події славна історія заводу. Виробничі досягнення і подолання труднощів – результат  солідарних дій адміністрації та первинної організації ПАУ.

Подробнее...

Новорічні свята на ДАХК «Артем» продовжуються для дітлахів!

Після спортивних баталій для керівників новорічні свята на ДАХК «Артем» продовжуються для дітлахів. До дня Святого Миколая 19.12.2017 року, для дітей працівників, що проживають у гуртожитках Профспілковий комітет та Дитячий будинок культури «Юний артемівець» традиційно організували новорічне свято.

Подробнее...

Новорічні свята на ДАХК «Артем» стартували на спортивних майданчику СК «Сокіл»!

На передодні Нового року 13.12.2017 року, традиційно для ДАХК «Артем», в СК «Сокіл» проведено змагання керівного складу Компанії! На спортивну площадку вийшли команди  віце-президентів, командира ПЗ МОУ № 634 і голови профкому Олександра Кельїна, всього 6 колективів. Змагання проводились з 8 видів: футболу, баскетболу гандболу, тенісу, дартсу, кеглів і двох видів естафет.

Подробнее...

12 грудня 2017р. - відбулося засідання Президії ЦК ПАУ

  12 грудня 2017 року у м. Києві, в приміщенні ГК «Турист»  відбулось чергове планове  засідання Президії Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України. Головував на засіданні Голова Профспілки Ярема Жугаєвич.

Подробнее...

ДП «АНТОНОВ» відвідав Віце−Прем’єр Держради КНР пан Ма Кай

6 грудня 2017 року ДП «АНТОНОВ» відвідав Член Політбюро ЦК КПК, Віце−Прем’єр Державної Ради КНР пан Ма Кай, який перебував в Україні з офіційним візитом на чолі урядової делегації КНР.

Подробнее...

70-летие подписания акта прохождения Государственных сдаточных испытаний АИ-26ГР

29.11.1947 года. коллективы ГП «Ивченко- Прогресс» и АО «МОТОР СИЧ» отметили 70-летие подписания акта прохождения Государственных сдаточных испытаний АИ-26ГР, подписанного Советом Министров СССР 29.11.1947 года. АИ-26ГР — первый в мире поршневой двигатель для вертолетов, разработанный группой талантливых конструкторов запорожского КБ под руководством Александра Ивченко. Двигатель устанавливался на опытные вертолёты конструкции И.П. Братухина и был прототипом двигателя АИ-26В для вертолета конструкции М.Л.Миля Ми-1.

Подробнее...

Подкатегории