Новости

Щодо форм звітності

Шановні колеги! Нагадуємо про необхідність подання до ЦК  ПАУ форм звітності. Першочергово (не пізніше 20 січня) просимо надати статзвіт  за формою №1-ПАУ, оскільки на основі звітів всіх профкомів в ЦК ПАУ формується загальний статзвіт і надається до профоб'єднань вищого рівня. Бланки форми звітності Ви можете знайти в роділі "Нормативна база ПАУ"

Соціальний діалог

28 грудня 2011р.відбулася зустріч голів Центральних Комітетів профспілок промислових галузей з керівником Департаменту промислової політики Мінекономрозвитку  Віталієм Майстренком. На фото зліва від Жугаєвича Я.В. - Майстренко Віталій Степанович

Подробнее...

З Новим 2012 роком! З Різдвом Христовим!

  Шановні спілчани! Шановні колеги!     Щиро вітаю Вас з наступаючими святами!     2011 рік виявився для нашої галузі непростим, але в основному позитивним: авіаційна промисловість продовжує працювати і нарощувати оберти. Реформування галузі ще далеке до завершення. Головний результат року – збережено всі підприємства галузі і трудові колективи попри складну ситуацію, пов’язану із ліквідацією Міністерства промислової політики України.     Профспілка авіабудівників України і надалі буде знаходитись на сторожі інтересів працівників галузі, буде пропонувати всім учасникам...

МФМ - Аэрокосмическая промышленность Глобальный профсоюз для глобальной отрасли

Департамент МФМ по аэрокосмической промышленности разработал и планирует выпускать рекламные  листовки, для информирования членов Профсоюза о работе отдела.

Подробнее...

Відбулось засідання Президії ЦК ПАУ

У Будинку спілок у м. Києві 14 грудня п.р. відбулось розширене засідання Президії Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України, на якому була розглянута низка поточних профспілкових питань та ухвалені відповідні рішення.

Подробнее...

Подкатегории