Новости

Ан−124−100 «Руслан» здійснив навколосвітню подорож

18 вересня 2017 року літак Ан−124−100 авіакомпанії «Авіалінії Антонова» перелетів з аеропорту Мари (Туркменістан) до Гельсінкі (Фінляндія), де взяв на борт комерційний вантаж – промислові нагрівачі−теплообмінники вагою 54 тони. Наступного дня літак вирушив до місця призначення – в Кампінас (Бразилія). На цьому шляху він здійснив дві проміжні посадки – в Лейпцизі (Німеччина) та Дакарі (Сенегал). 20 вересня вантаж було доставлено в аеропорт Віракопус (Кампінас).

Подробнее...

ДП “ЗАВОД 410 ЦА” отримав Сертифікат схвалення Міністерства оборони України за Правилами Частина-145В

27.09.2017р. Начальником Управління регулювання діяльності державної авіації України Кушніруком М.Б. було вручено Генеральному директору ДП "ЗАВОД 410 ЦА" Ганькевичу В.В. Сертифікат схвалення № UA.145B.0317 від 26.09.2017 на відповідність підприємства вимогам Правил схвалення організацій з технічного обслуговування на ремонту авіаційної техніки державної авіації (Частина-145В) Міністерства оборони України.

Відбулось засідання Президії ЦК ПАУ

26 вересня 2017 року, відбулось планове засідання Президії Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України. Вів засідання - Голова ПАУ Ярема Жугаєвич. У засіданні прийняв участь представник ДК «Укроборонпром» - Максим Левченко. Під час засідання Президії ЦК ПАУ були розглянуті та прийняті відповідні рішення з таких основних питань:

Подробнее...

Урочиста передача відремонтованого та модернізованого літака А-32 Народної Республіки Бангладеш

25 вересня 2017 року об 11 годині на території Державного підприємства «ЗАВОД 410 ЦА» відбулась урочиста передача відремонтованого та модернізованого літака А-32 Народної Республіки Бангладеш представникам Замовника та екіпажу повітряного судна.

Подробнее...

22 вересня п.р. відбулася нарада Сторін Галузевої Угоди

Згідно плану роботи ЦК ПАУ, 22.09.2017 р., відбулася нарада Сторін Галузевої угоди «Про хід виконання Галузевої Угоди авіаційної промисловості України за 1 півріччя 2017 року». Повідомляємо, що дане питання буде розглянуто на засіданні Президії ЦК ПАУ 26.09.2017 р.  

Підсумки участі збірної команди авіабудівників України у ХХІІ Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді

Відповідно до спільного рішення керівних органів Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України і Фізкультурно-спортивного товариства "Україна", у період з 7 по 10 вересня 2017 року в с. Коблеве на спортивних спорудах бази «Парадіз», відбулась ХХІІ Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту. В заходах Спартакіади участь прийняв заступник Міністра Мінмолодьспорту Войтович Ярослав В’ячеславович. У фінальних змаганнях з семи видів спорту (армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки, футзал та...

Подробнее...

Відбулось засідання спорторганізаторів підприємств галузі

Відповідно до рішення Президії ЦК ПАУ (постанова від 14.06.2017р. №П-10-1), у ході ведення XХІI-ї Всеукраїнської міжгалузевої Cпартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, 8 вересня 2017р., в с. Коблеве, на базі «Парадіз» відбулось засідання спорторганізаторів підприємств авіабудівної галузі. Під час засідання відбулось обговорення узагальнених пропозицій від ПО ПАУ щодо змін та доповнень до Положення про проведення ХVII-ї Всеукраїнської Спартакіади авіабудівників (проведення якої заплановано у червні 2018р.). Проект Положення, з урахуванням пропозицій спорторганізаторів...

Подробнее...

Подкатегории