Новости

Директора ДП "ХМЗ "ФЕД" Олександра Пащенка нагороджено почесною відзнакою за вагомий внесок у захист Батьківщини й розвиток волонтерського руху

5 грудня п.р. директора ДП "ХМЗ "ФЕД" Олександра Пащенка, у присутності громадських активістів Харківщини, було нагороджено почесною відзнакою за вагомий внесок у захист Батьківщини й розвиток волонтерського руху.

Подробнее...

Відновлення виробництва на ХДАВП

5 грудня п.р., за дорученням Голови Профспілки авіабудівників України Яреми Жугаєвича, головний редактор газети "Авіабудівник України" Олександр Палій відвідав Харківське державне авіаційне виробниче підприємство для ознайомлення з процесом відновлення виробництва, спілкування з адміністрацією та профактивом підприємства. В ході поїздки він зустрівся  з в.о. генерального директора Степаном Санагурським, інтерв'ю з яким читайте в найближчому випуску газети "Авіабудівник України"

Подробнее...

ОФІЦІЙНО! Щодо норми тривалості робочого часу Лист Мінсоцполітики України від 19.10.2017 № 224/0/103-17/214

Законодавством не передбачено єдиної норми тривалості робочого часу. Норма робочого часу працівників може бути різною залежно від багатьох чинників: тривалості робочого тижня, тривалості робочого дня, коли встановлені вихідні і т.д. Тому норму робочого часу роботодавці повинні розраховувати самостійно виходячи з режиму роботи, запровадженого на підприємстві, з дотриманням вимог триманням вимог статей 50 - 53, 67 і 73 КЗпП.

Подробнее...

ДП “Завод 410 ЦА” нагороджено за результатами оцінки соціально-економічної діяльності за 9 місяців 2017 року

30 листопада 2017 року Державне підприємство "ЗАВОД 410 ЦА"   нагороджено Дипломом за третє місце, зайняте серед промислових підприємств групи «А» галузі за результатами комплексної рейтингової оцінки соціально-економічної діяльності підприємств і організацій авіаційної промисловості України за 9 місяців 2017 року. Диплом Генеральному директору Ганькевичу Віктору Володимировичу вручив Голова Профспілки авіабудівників України Жугаєвич Ярема Васильович. 

Подробнее...

Состоялось заседание оргкомитета по формированию молодежного совета ДАХК «Артем»

В профсоюзном комитете состоялось заседание оргкомитета по формированию молодежного совета ДАХК «Артем»  при участии комиссии профкома по работе с молодежью представителей отдела кадров и обучения Компании.

Подробнее...

Зустріч Голови ПАУ Яреми Жугаєвича з генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим

29 листопада 2017 року Голова Профспілки авіабудівників України провів офіційну зустріч з генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим. Під час зустрічі були обговорені окремі питання ситуації в авіаційній галузі. 

Подробнее...

Голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич вручив колективу ДАХК «Артем» Диплом за І місце серед промислових підприємств групи «А» за результатами соціально-економічної діяльності підприємств авіаційної промисловості України за 9 місяців 2017

29 листопада 2017 року Голова Профспілки авіабудівників України вручив колективу ДАХК «Артем» Диплом за І місце, зайняте серед промислових підприємств групи «А» за результатами соціально-економічної діяльності підприємств авіапромисловості України за 9 місяців 2017 року

Подробнее...

Подкатегории