Новости

На ДП "Антонов" відбулася звітна конференція

28 листопада 2017 р. на ДП "Антонов" відбулась чергова звітна конференція первинної організації ПАУ. Вів засідання голова ПО ПАУ Віктор Гуска. Участь в роботі конференції взяли в.о. Президента ДП «Антонов» Олександр Кривоконь, представники адміністрації підприємства, Голова ПАУ Ярема Жугаєвич, голова ПО ПАУ на Виробництві "Антонов" Анатолій Коротенко.

Подробнее...

Інтерв'ю Голови Профспілки авіабудівників України

Проблеми авіаційної галузі в контексті соціально-економічної кризи в державі і стагнації промисловості – як їх вирішити? Авіапром України з легкістю може збільшити обсяги виробництва у 6 разів, забезпечуючи розвиток економіки України. Що для цього потрібно?

Подробнее...

Літак Ан-26 передано Повітряним силам Збройних сил України після проведення капітального ремонту

ДП "ЗАВОД 410 ЦА" передав військово-транспортний літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України Замовнику. На повітряному судні проведено капітальний ремонт та модернізацію обладнання відповідно до замовлення.

Подробнее...

На запрошення ПО ПАУ в ДАХК «Артем» делегація Академії праці, соціальних відносин і туризму відвідала Державну акціонерну холдингову компанію «Артем»

У ДАХК «Артем» та у Первинної організації ПАУ Компанії є майбутнє: є місія, є злагоджений амбіційний колектив, є досвід і є креативна талановита молодь! Саме такий висновок зробила Вікторія Буяшенко - ректор з делегацією Академії праці, соціальних відносин і туризму відвідавши холдингову компанію «Артем». 

Подробнее...

У ПАТ "ДАЗ" проведено навчання громадських інспекторів з охорони праці

Профспілкою авіабудівників України в період з 22 по 23 листопада 2017 року за ініціативи голови ПО ПАУ П'яних Олени Вікторівни було організовано і проведено навчання та перевірку знань вперше обраних громадських інспекторів з охорони праці у ПАТ "Дніпропетровський агрегатний завод".

Подробнее...

Новий дитячий садочок від ДП "Антонов"

21 листопада 2017 року відбулося урочисте відкриття Дошкільного навчального закладу № 266, відновленого ДП «АНТОНОВ».  Новий заклад отримав назву "Бджілка" на честь легкого пасажирського літака Ан−14, який був розроблений конструкторським бюро Олега Костянтиновича Антонова. Цей літачок завоював повагу та любов у світі завдяки своїй економічності, невибагливості та здатності базуватися на маленьких необладнаних майданчиках.

Подробнее...

ДП «АНТОНОВ» бере участь в міжнародному салоні Dubai Air Show −2017

12 листопада 2017 р. розпочав роботу міжнародний салон Dubai Air Show. На виставці представлено два транспортних літака “Антонов”: прототип багатоцільового легкого транспортного літака Ан−132 − літак−демонстратор Ан−132Д та військово−транспортний літак короткого злету та посадки Ан−70.

Подробнее...

Подкатегории