Новости

Фотоконкурс «Рідна країна – працьовита Україна»

З метою широкого висвітлення професійної діяльності працівників різних спеціальностей, пропагування безпечних і здорових умов праці, а також діяльності профспілок, спрямованої на захист конституційних прав та свобод спілчан, Федерація професійних спілок України разом з газетою «Профспілкові вісті» проводять фотоконкурс «Рідна країна – працьовита Україна».

Подробнее...

Колдоговір як інструмент захисту людини праці. Інтерв'ю голови ПО ПАУ у ДАХК "Артем" Олександра Кельїна

Що таке колективний договір? Які гарантії він дає? Як він впливає на розмір зарплати і доплат? Як працівник може вплинути на його ухвалення? Роль профспілок у колективно-договірному процесі.

Подробнее...

ДП “ЗАВОД 410 ЦА” закінчив рік передачею відновленої авіаційної техніки

На ДП "ЗАВОД 410 ЦА" відбулась передача чергового відновленого військово-транспортного літака Ан-26 для Повітряних Сил Збройних Сил України. На повітряному судні проведено капітальний ремонт, а також модернізацію згідно вимог Замовника. Одночасно передано відновлений літак Ан-26 Державної служби з надзвичайних ситуацій України після капітального ремонту. За підсумками року підприємство вдало виконало укладені контракти як для державних експлуатантів, так і зарубіжних замовників. Загалом на підприємстві випущено за 2017 рік 11 літаків, з яких капітальний...

АН-124 «Руслан» вже 35 років дивує світ!

22 грудня 2017 року на ДП «АНТОНОВ» відбулася частина заходів, присвячених 35-річчю від дня першого польоту важкого військово-транспортного літака Ан-124 «Руслан». На території аеродрому «Київ-Антонов-2» у м. Гостомель видовищний демонстраційний політ виконав модифікований варіант «Руслана» Ан-124-100М-150, який експлуатується в парку авіакомпанії «Авіалінії Антонова». Від базового транспортного Ан-124-100 цивільного призначення він відрізняється збільшеним до 150 т максимальним комерційним навантаженням, збільшеною до 120 т вагою моновантажу та більшою дальністю польоту. У заходах взяли участь...

ДП "ХМЗ "ФЕД" - 90 років!

Шановні колеги! Щиро і сердечно вітаємо з визначною подією в історії підприємства – 90-річним ювілеєм! 90 років – серйозна дата для будь-якого підприємства. Багата на події славна історія заводу. Виробничі досягнення і подолання труднощів – результат  солідарних дій адміністрації та первинної організації ПАУ.

Подробнее...

Новорічні свята на ДАХК «Артем» продовжуються для дітлахів!

Після спортивних баталій для керівників новорічні свята на ДАХК «Артем» продовжуються для дітлахів. До дня Святого Миколая 19.12.2017 року, для дітей працівників, що проживають у гуртожитках Профспілковий комітет та Дитячий будинок культури «Юний артемівець» традиційно організували новорічне свято.

Подробнее...

Подкатегории