Новости

Новости

Состоялось заседание оргкомитета по формированию молодежного совета ДАХК «Артем»

В профсоюзном комитете состоялось заседание оргкомитета по формированию молодежного совета ДАХК «Артем»  при участии комиссии профкома по работе с молодежью представителей отдела кадров и обучения Компании.

Подробнее...

Зустріч Голови ПАУ Яреми Жугаєвича з генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим

29 листопада 2017 року Голова Профспілки авіабудівників України провів офіційну зустріч з генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим. Під час зустрічі були обговорені окремі питання ситуації в авіаційній галузі. 

Подробнее...

Голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич вручив колективу ДАХК «Артем» Диплом за І місце серед промислових підприємств групи «А» за результатами соціально-економічної діяльності підприємств авіаційної промисловості України за 9 місяців 2017

29 листопада 2017 року Голова Профспілки авіабудівників України вручив колективу ДАХК «Артем» Диплом за І місце, зайняте серед промислових підприємств групи «А» за результатами соціально-економічної діяльності підприємств авіапромисловості України за 9 місяців 2017 року

Подробнее...

На ДП "Антонов" відбулася звітна конференція

28 листопада 2017 р. на ДП "Антонов" відбулась чергова звітна конференція первинної організації ПАУ. Вів засідання голова ПО ПАУ Віктор Гуска. Участь в роботі конференції взяли в.о. Президента ДП «Антонов» Олександр Кривоконь, представники адміністрації підприємства, Голова ПАУ Ярема Жугаєвич, голова ПО ПАУ на Виробництві "Антонов" Анатолій Коротенко.

Подробнее...

Інтерв'ю Голови Профспілки авіабудівників України

Проблеми авіаційної галузі в контексті соціально-економічної кризи в державі і стагнації промисловості – як їх вирішити? Авіапром України з легкістю може збільшити обсяги виробництва у 6 разів, забезпечуючи розвиток економіки України. Що для цього потрібно?

Подробнее...

Літак Ан-26 передано Повітряним силам Збройних сил України після проведення капітального ремонту

ДП "ЗАВОД 410 ЦА" передав військово-транспортний літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України Замовнику. На повітряному судні проведено капітальний ремонт та модернізацію обладнання відповідно до замовлення.

Подробнее...

На запрошення ПО ПАУ в ДАХК «Артем» делегація Академії праці, соціальних відносин і туризму відвідала Державну акціонерну холдингову компанію «Артем»

У ДАХК «Артем» та у Первинної організації ПАУ Компанії є майбутнє: є місія, є злагоджений амбіційний колектив, є досвід і є креативна талановита молодь! Саме такий висновок зробила Вікторія Буяшенко - ректор з делегацією Академії праці, соціальних відносин і туризму відвідавши холдингову компанію «Артем». 

Подробнее...

Подкатегории